דלג לתוכן המרכזי
EN
מלם שכר - מקצוענות נטו בשבילך
שיבוץ עובדים וסידור עבודה

שיבוץ עובדים וסידור עבודה

מערכת סידור עבודה ושיבוץ עובדים, על כל מרכיביה, מהווה ערך מוסף עצום לארגונים המעוניינים לשלוט בהוצאות השכר שלהם טרם עיבודו, ולבצע בקרה, ניתוח ותחקור מקיפים  לאחריו.

המערכת הינה אינטגרטיבית אל מול מערכת הנוכחות והשכר ומאפשרת למנהל לבצע תכנון עבודה יעיל של העובדים ברמה היומיומית תוך בקרה על העלויות הנגזרות מפעילויות אלו והצלבת תכנון מול ביצוע.

באמצעות המערכת ניתן לבצע שיבוץ עובדים ע"פ תקציב שיוגדר מראש במערכת.

המערכת מציעה כלי ויזואלי ונוח למשתמש לשיבוץ עובדים לפעילויות תוך הצגת תעדוף והתראות בכדי להביא לשיבוץ מיטבי, תוך אפשרות לניהול מרכזי ממטה החברה.
בנוסף לכך , המערכת מציעה כלים לבקרת תהליך זה ברמה יומית, שבועית וחודשית.

מערכת סידור העבודה ושיבוץ עובדים מאפשרת לקבוע את התקן החודשי ברמת הארגון ותקן יומי למחלקה לפי פרמטרים שונים הנגזרים מפעילויות בארגון.

מגזר קמעונאי

מערכת סידור עבודה מאפשרת לארגונך חסכון כספי, ושומרת על חוקי העבודה והמנוחה בארגון. בענף הקמעונאי, השיבוץ מתבצע לפי תקציב המוגדר מראש לכל מחלקה. כך המנהל בארגון יכול למקסם את שיבוץ העובדים ויכול לשלוט על ההוצאה הכספית הצפויה.

מלונאות

מערכת שיבוץ העובדים הינה אחד מן הכלים החדשניים והמבוקשים בתחום המלונאות. המערכת פותחה על ידי מלם שכר מתוך היכרות וניסיון עם אתגרי תחום זה ומאפשרת את שיבוצו של כוח האדם בהתאם לצרכים משתנים, על מנת לעמוד ביעדים הארגוניים.

אחיות

מערכת שיבוץ אחיות נותנת מענה מלא לסידור משמרות עובדים כולל כוננויות ותורנויות . כל זאת באמצעות כלים ויזואליים נוחים מהירים וידידותיים למשתמש. שיבוץ העובדים לפעילויות השונות מתבצע תוך הצגת תעדוף והתראות על מנת להגיע לשיבוץ מיטבי עבור הארגון ועובדיו.

מורים

מלם שכר גאה להציע מערכת מתקדמת לשיבוץ מורים ועבודי הוראה. מערכת השיבוץ מאפשרת תמיכה בהרשאות בהתאם לסמכויות המוגדרות לדרגים השונים בארגון, תוך תמיכה מלאה בכל הנחיות וטבלאות משרד החינוך ובכל התקנות והרפורמות של משרד החינוך כולל יישום רפורמות חדשות המתעדכנות מעת לעת.
זמינות הנתונים במערכת והאפשרות לצפות בהם מכל מקום, נוחה ומסייעת לנו לקבל החלטות בארגון בכל זמן נתון. אל על

השותפים שלנו

וולדורף אסטוריה
הלמן אלדובי
מלון מצודת דוד
שיח סוד
הספארי
אוליצקי
כמיפל
R.G.E
הולנדיה
ZARA
עירית חולון
מלון ענבל
בזק
nextcom
מגדל אור
עיריית אשדוד
הפניקס
הסוכנות היהודית
רמות ניהול ואחזקת מבנים
מלון ממילא

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי