מלם שכר - התאמה מושלמת לצרכיך
Mobile Time Attendance - דיווח נוכחות סלולרי

Mobile Time Attendance - דיווח נוכחות סלולרי

דיווח נוכחות חכם ישירות מהסמארטפון

מערכת ה-Mobile Time Attendance) MTA) פרי פיתוחה של מלם שכר, מאפשרת דיווחי נוכחות באמצעות אפליקציה המותקנת על גבי מכשיר הטלפון הסלולארי. המערכת מאפשרת לעובדי הארגון לבצע דיווח נוכחות מכל מקום ומאפשרת למעסיק לקבל חיווי לגבי המיקום ממנו בוצע דיווח הנוכחות, לצורכי אימות וניטור. המערכת מציגה את מיקום ההחתמה על גבי המפה.

באמצעות מערכת ה-MTA ניתן לבצע דיווח נוכחות בחתך לפי משימה או מרכז רווח, כך שניתן לקבל דיווח בזמן אמת אודות ביצוע משימות. כמו כן, מערכת זו פועלת באינטגרציה מלאה עם מערכת הנוכחות של מלם שכר.

המערכת ניתנת לשימוש באמצעות כל מכשיר סלולארי, ובלבד שהוא בעל גישה לאינטרנט.

הטמעת המערכת קלה, זולה ומהירה ביותר, ויכולה להביא לחסכון ניכר גם בהוצאות השכר של הארגון, בהעדר דיווחים רטרואקטיביים וידניים.

מומחי מלם שכר ישמחו להיפגש ולאפיין את צרכי הארגון שלכם, ולהתאים לכם פתרון מקיף וייחודי שישרת את הארגון ואת תהליכי העבודה בו לאורך שנים.

בזכות המערכת הממוכנת והמקוונת הצלחנו להשיג דיוק רב בכל הקשור לשעות פעילות העובדים, חישוב השכר כמו גם ייעול וחיסכון כספי ניכר. יעקב הלפרין, מנכ"ל רשת אופטיקה הלפרין

השותפים שלנו

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי