דלג לתוכן המרכזי
EN
מלם שכר - השכר שלנו, השקט שלך
פרופיל חברה

פרופיל חברה

מלם שכר הינה החברה הגדולה והמובילה בישראל לאספקת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לניהול המשאב האנושי בארגון. החברה מציעה מגוון פתרונות מקיף ומוכח לניהול ולתחקור מידע ארגוני, ביניהם: מערכות שכר, מערכות משאבי אנוש, מערכות נוכחות וחסכון פנסיוני.

תמונה מלאה בקליק

המערכת האינטגרטיבית, פרי פיתוחה של מלם שכר, מאפשרת לנהל את כל מרכיבי ההון האנושי - שכר, נוכחות ומשאבי אנוש - באופן המותאם לכל ארגון ועל בסיס נתונים אחד.

המערכת נותנת פתרון אינטגרטיבי בסביבה טכנולוגית מתקדמת מבוססת Oracle.

המערכת מקנה גמישות ועצמאות תפעולית מלאה, שקיפות מירבית של מידע ונתונים, וכן מתפקדת הלכה למעשה ככלי לאוטומציה של תהליכים ארגוניים ,על פי צרכי הלקוח ותוך התחשבות בתקנים הקבועים בחוק. 

כמו כן, במערכת קיימים כלים לאחזור מידע ומערכת הרשאות היררכית מתקדמת על מנת להגן על מידע רגיש ולהבטיח שהאינטרסים הארגוניים ישמרו בכל עת.

כל מרכיבי המערכת של מלם שכר מתוכננים ומיושמים מתוך הבנה וראייה מקיפה של צרכי הארגון, לפיכך הם גדלים ומתפתחים יחד איתו ומספקים מענה לאורך שנים.

למלם שכר מגוון פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, הניתנים לשילוב מודולרי במערכות הקיימות בכל עת:

מודול לביצוע סימולציות שכר אישיות וקבוצתיות, מודול לביצוע סימולציות פרישה, מערכת 101 אלקטרוני, כלי דיווח ותחקור מתקדמים, מודול שיבוץ עובדי הוראה, שיבוץ אחיות, שיבוץ לענף המלונאי/קמעונאי, דיווח באמצעות שעונים ואפליקציות בסלולר לאיסוף נתוני נוכחות והצגת נתוני השכר ומגוון מודולים נוספים לטובת ניהול המשאב האנושי בארגון.

הופכים אמינות לאומנות

פיתוחיה של החברה הם המהימנים, המתקדמים והיעילים ביותר בתחום מערכות הניהול הארגוניות, הודות לשנים רבות של עשייה מקצועית, טיפוח אנשי מקצוע מיומנים ואנשי טכנולוגיה מכווני פתרון- בעיות וכן שקידה על אפיון והבנת צרכיהם המדויקים והייחודיים של ארגונים בינוניים וגדולים.

כיום, מפיקה החברה מעל 900,000 תלושי שכר מדי חודש, עבור מאות ארגונים מובילים במשק הישראלי, במגזר הציבורי והפרטי כאחד. מלם שכר גאה לחדש ולשרת מגוון לקוחות במשק הישראלי, בין היתר: משרדי ממשלה ,רשתות וקמעונאות, רשתות בתי מלון, עיריות ורשויות מקומיות, חברות תחבורה וליסינג, מערכת הביטחון, חברות תקשורת והייטק, בנקים וחברות ביטוח, המגזר הרפואי, מערכת החינוך ותעשייה.

מלם שכר מחזיקה בתו זהב ממכון התקנים ובעלת תקני איכות בינלאומיים בפיקוח המכון. בין היתר,

תקן ניהול האיכות ISO 9001:2000, תקן איכות פיתוח תוכנה ISO 90003, תקן לניהול אבטחת מידע ISO 27001 ותקן חשבונאות IFRS ,SSAE 16.

מלם שכר חברת בת בקבוצת מלם תים

חברת מלם שכר הינה חברת-בת של חברת מלם מערכות, מקבוצת מלם תים. מלם תים היא הגוף הוותיק והגדול בארץ בתחום שרותי ה- IT. ערכי הקבוצה – אמינות, מקצועיות, הקשבה ומצוינות טכנולוגית – מנחים את עובדיה בכל רמות הקבוצה.

 

 

ניתן לומר בגאווה כי אנו מאוד מרוצים מהמעבר למערכת מלם שכר. שמעון לוי, סמנכ"ל משאבי אנוש, רשת פתאל

השותפים שלנו

אימג'סטור
קלאב הוטל
מלון יערים
קל אוטו
Qualitest
מלון ממילא
שיח סוד
מעיני הישועה
אוניברסיטת חיפה
דואר ישראל
יד ושם
כמיפל
רשות ניירות ערך
מלון מצודת דוד
הארגז
המכללה האקדמית עמק יזראל
קרסו מוטורס
H&M
הולנדיה
Deloitte

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי