דלג לתוכן המרכזי
EN
מלם שכר - מקצוענות נטו בשבילך
גיוס וניהול מועמדים

גיוס וניהול מועמדים

מודול גיוס עובדים במערכת, מתבצע מול משרה מבוקשת (או ניהול מועמדים כללי) ומאפשר פתיחת משרה לגיוס, קליטת מועמדים ומסמכי גיוס, השוואת נתוני המועמד לדרישות המשרה, דוחות ופלטים.

תהליך הגיוס מנוהל כולו במערכת ומתועד על כל שלביו. לכל סוג של דרישה מותאם תהליך גיוס הכולל פעולות ושלבים למימוש בתצורת Workflow, המאפשר חיבור מועמד לכמה דרישות ומספר מועמדים לדרישה מסוימת, כאשר כל מועמד יכול להיות בסטטוס אחר ובשלב אחר מול אותה דרישה.

המערכת תומכת בניהול מכרזים פנימיים וחיצוניים. במכרזים פנימיים ,ניתן לאתר מועמדים מתוך הארגון ולהעתיקם עם הנתונים הרלוונטיים למודול הגיוס, ולהיפך – עם החלטת גיוס המועמד, ניתן להעתיקו על כל פרטיו בחזרה לסביבת החישוב. ברגע שהוחלט לקלוט מועמד מסוים, מתבצע תהליך של העתקת פרטי המועמד, לרבות מסמכים בתיק לסביבת החישוב ואז נדרשת הוספת פרטים נוספים בלבד, ללא צורך בהקמה מחדש של כל פרטי המועמד.

מצאנו בחברת מלם שכר, חברה של אנשים מדהימים עם לב רחב, גמישים, נכונים תמיד להקשיב ומוצאים פתרונות בזמן אמת. שמעון לוי, סמנכ"ל משאבי אנוש, רשת פתאל

השותפים שלנו

דואר ישראל
דואר ישראל
R.G.E
הולנדיה
מלון שחרות
Deloitte
ברנקו וייס
אלקטרוניקס פרו
ZARA
H&M
Adidas
The Scots Hotel
מלון ענבל
רשות ניירות ערך
עיריית בת ים
קבוצת א.ש.ל
עירית חולון
מזרחי טפחות
Log On
סקאל

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי