דלג לתוכן המרכזי
EN
מלם שכר - התאמה מושלמת לצרכיך
הובלת פרויקטים והטמעתם

הובלת פרויקטים והטמעתם

מלם שכר – מובילים בשבילכם!

מלם שכר היא החברה הגדולה והמובילה בישראל בפיתוח וביישום מערכות וכלים לניהול תחומי השכר, משאבי האנוש, הנוכחות והחסכון הפנסיוני בארגון.

הניסיון הרב ומקצועיות החברה הובילו לכך שמלם שכר מסוגלת כיום לספק מענה מקיף ושלם לכל צרכי הפיתוח וההטעמה של פרויקטים חדשים בארגוני הלקוחות. בין אם מדובר בהטמעת מערכת ותיאום התהליכים הפנים-ארגוניים הנדרשים לכך, או אם נחוץ פיתוח כלי חדש, למלם שכר הידע, הניסיון וכוח האדם המוכשר ביותר להשלמתו המוצלחת של הפרויקט.

נקודת קשר אחת, אישית ומהימנה, לכל צרכי הארגון שלכם

מנהל הפרויקט מטעם מלם שכר מהווה את החוליה המקשרת בין אנשי הקשר בארגון לבין אנשי המקצוע במלם שכר ומפעיל אותם כנדרש, באופן הנאמן לחזונו של הלקוח המזמין.

מנהל הפרויקט מסייע באפיון ובהבנת צרכיו המדויקים של הלקוח ומתאים לו את הפתרון המיטבי, כך שיוכל מחד, להתמודד עם אילוצים מידיים ומאידך יאפשר גמישות מול צמיחת הארגון בהמשך הדרך. בהמשך פועלים הצוותים המקצועיים בפיתוח והטמעת הפתרון במקביל להכנת כל המידע הרלוונטי להזנה על ידי אנשי הקשר בארגון .. בסיום התהליך מועברות הדרכות מקיפות, כשמנהל הפרויקט מספק ליווי אישי וצמוד על מנת להבטיח עצמאות תפעולית מירבית בקרב עובדי הארגון הרלוונטים.

בפרויקטים מורכבים, מספקת מלם שכר שירותי ניהול במיקור חוץ, כשמנהל הפרויקט פועל מתוך ארגונו של הלקוח. כך הוא זוכה, ממקור ראשון, לנקודת מבט ייחודית על אופי העבודה בארגון, מאתר נקודות תורפה אפשריות ומציע הצעות ייעול. מנהל הפרויקט הופך ,הלכה למעשה, לחלק בלתי נפרד מהצלחת המיזם כולו.

חותמת האיכות של מלם שכר

כמו בכל אחד מהשירותים שמספקת מלם שכר, גם הובלת הפרויקטים והטמעתם מבוצעות מתוך הבנה מעמיקה של האתגרים הנפוצים בעולם הארגוני, התחשבות בדרישות ובתקנים הקבועים בחוק ואחריות רבה לייעול מתודולוגיות העבודה. הכל נעשה בכדי לאפשר ללקוח להתמקד בעשייתו העסקית, ולא בזרימת התהליכים הפנים-ארגוניים.

נשמח לעמוד לשירותכם, ללמוד את צרכי הארגון שלכם ולספק ייעוץ לקראת הצעד המשמעותי הבא.

בזכות המערכת הממוכנת והמקוונת הצלחנו להשיג דיוק רב בכל הקשור לשעות פעילות העובדים, חישוב השכר כמו גם ייעול וחיסכון כספי ניכר. יעקב הלפרין, מנכ"ל רשת אופטיקה הלפרין

השותפים שלנו

ק.א.ל
H&M
רשות הטבע והגנים
בית ברל
מלון ממילא
מעיני הישועה
מועצה אזורית עמק חפר
הלמן אלדובי
מלון ענבל
מנורה מבטחים
עמיתים
BDO
הארגז
אלקטרוניקס פרו
המכללה האקדמית עמק יזראל
אוניברסיטת חיפה
רשות ניירות ערך
כמיפל
המוסד לביטוח לאומי
מלון יהודה

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי