דלג לתוכן המרכזי
EN
מלם שכר - התאמה מושלמת לצרכיך
מלם שכר

חיסכון פנסיוני

מלם שכר מציעה קשת מגוונת של שירותים ומערכות בכל נושא תפעול סליקה, הפתרונות הינם לכל סוגי "השחקנים" הפועלים בשוק חיסכון ארוך הטווח.

אנו מספקים שירותים מתקדמים למעסיק על מנת לנהל ולסלוק באופן מדויק ומבוקר את כספי ההפקדות הפנסיוניות החודשיות של עובדיו ולבצע בקרה על ההיזונים החוזרים שיתקבלו מהגופים המוסדיים וכל זאת תוך עמידה מלאה ב"תקנות תשלומים לקופות גמל" שנכנסו לתוקף בשכר ינואר 2016 לכל מעסיק שיש לו מעל 100 עובדים ואשר נכנסו לתוקף בשער ינואר 2017 לכל מעסיק שיש לו מעל 50 עובדים.

בידינו מצויים כלים ושירותים המאפשרים את קיום הדו-שיח בין המעסיק והעובד לבין הגופים המוסדיים, בהתאם לדרישות השוק ולהגדרות המחוקק והרגולציה.

לגופים המוסדיים (חברות ביטוח, קרנות פנסיה, בתי השקעות וכו') אנו מציעים מגוון של פתרונות מתקדמים החל בפורטל תשלומים נוח וידידותי למעסיק המאפשר קליטת קבצי הפקדות במגוון אפשרויות וביצוע תשלום במגוון אמצעי תשלום, וקליטת היזון חוזר אל מול כל רשומת הפקדה לקופה, תוך עמידה מלאה ב"תקנות התשלומים החדשות", וכלה במערכת מודרנית וגמישה לניהול תהליכי הליבה בקרנות הפנסיה וקופות הגמל המספקת מענה מדויק, יעיל ונכון לניהול מיטבי של זכויות החוסכים, לגביית הכספים ולביצוע התשלומים למבוטחים.

מלם שכר מזמינה אתכם להצטרף למאות הארגונים שכבר בחרו, וליהנות מפתרונות החיסכון הפנסיוני המבוקשים בישראל.

 

פתרונות למעסיקים

הבטחה כי התשלום הפנסיוני מנוהל נכון הינה צורך משמעותי בעולם השכר, הן כהכנה לפרישה לפנסיה והן כהיערכות להפסקת עבודתו של עובד והעברת תגמוליו למעסיק עתידי.
יתרה מזאת, עובדים רבים רואים בניהול אחראי של החסכונות הפנסיוניים נדבך חשוב ברווחתם הארגונית, ומצפים מן המעסיק להעמיד לרשותם כלים נגישים וידידותיים למעקב ולניהול הכספים הללו. מלם שכר פיתחה כלים חדשים ומודרניים אשר יחסכו זמן למעסיק ויאפשרו לו לעמוד בתקנות התשלומים שנכנסו לתוקף ב 2016 והחל משכר ינואר 2017 הורחבו גם למעסיקים המעסיקים מעל 50 עובדים.

פתרונות למוסדיים

כדי לשמור על שקיפות, דיוק וסנכרון מירבי, מלם שכר פיתחה שלל פתרונות לניהול, בקרה וייעול החיסכון הפנסיוני. החברה עובדת עם קופות הגמל, קרנות הפנסיה ומגוון רחב נוסף של גופים מוסדיים. מסוגלת לספק מענה מותאם בפן הטכנולוגי, התוכני וכנדרש בחוק, בהתאם לצרכי הלקוח המזמין, על מנת לשפר את תהליכי העבודה שלו ואת יעילותו.
עיריית אשדוד מנהלת במערכת מלם שכר את מרבית מערכות הליבה שלה לרבות שכר, נוכחות, משאבי אנוש, מודול מורים, 101 אלקטרוני ועוד.
אנו רואים במלם שכר שותף מלא ואיכותי לאורך לדרך מעל ומעבר לספק נתונים.
איילה גיני, מנהלת מח' מיכון בקרה ונהלים, עיריית אשדוד

השותפים שלנו

קרסו מוטורס
קלאב הוטל
משטרת ישראל
כללית
בי"ח רמב"ם
קרן מחקרים אסף הרופא
מלונות דן
UniLink
מזרחי טפחות
דואר ישראל
עיריית תל אביב יפו
ברנקו וייס
יד ושם
אוליצקי
הספארי
רשות הטבע והגנים
The Scots Hotel
בזק
דן
משרד הבריאות

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי