מלם שכר - התאמה מושלמת לצרכיך
מגזרים

מגזרים

מלם שכר הינה החברה הגדולה והמובילה בישראל בפיתוח והטמעת פתרונות לעולם השכר, דיווח הנוכחות, משאבי האנוש והחסכון הפנסיוני. מלם שכר מספקת מענה הוליסטי הן בהיבט הטכנולוגי והן בהיבט המקצועי לכל אתגר וצורך של הלקוח. עדות לכך ניתן למצוא בקהל לקוחותיה, המורכב מהארגונים הגדולים והחזקים במשק.

מלם שכר בנתה ופיתחה מגוון פתרונות הבאים לענות על האתגרים הייחודיים לכל מגזר ומגזר, תוך הבנה מעמיקה של עולמות התוכן והאתגרים עימם המגזר מתמודד. פתרונות החברה מבוססים על מתודולוגיות ניהול מתקדמות, אפיון האתגרים המרכזיים  העומדים בפני הדרג המנהלי והתפעולי בארגון, תוך עמידה מלאה בדרישות החוק הישראלי.

אנו מזמינים אתכם לבחור במגזר הרצוי לכם ולגלות עוד אודות הפתרונות המוצעים על ידינו עבור השוק בכלל ולמגזר בפרט:

בחרנו בחברת מלם שכר כשותפים לביצוע הפרויקט...אנו כבר יכולים להעיד על המקצועיות, הגמישות והדבקות במטרה שהפגינה מלם שכר בכל שלבי הפרויקט. אנחנו סמוכים ובטוחים שיחד עם מלם שכר נוכל להציע ללקוחותינו סטנדרט חדש ומתקדם ולהמשיך ולשמש גוף מוביל בתעשייה. רונן גטר, סמנכ"ל כספים ב- T&M

השותפים שלנו

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי