דלג לתוכן המרכזי
EN
מלם שכר - התאמה מושלמת לצרכיך
בנקאות ופיננסים

בנקאות ופיננסים

מגזר הבנקאות הינו ייחודי בקרב מגזרי התעשייה בישראל. ההזדמנויות העסקיות הרבות המוצעות לעובדים במסגרת הארגון יוצרות יחסי גומלין ארוכי טווח בין הארגון לבין עובדיו ומציבות בפני מנהלי משאבי האנוש והשכר אתגרים ייחודיים:

  • גיוס וקליטת מועמדים לארגון – הביקוש הרב להשתלב בארגונים פיננסיים מצריך סינון ומיון של מועמדים רבים, ניהול שלבי הראיונות והבדיקה, הערכה מקצועית והשוואה בין המועמדים לפני גיוסם.
  • ניהול וליווי חיי העובד בארגון – נוכח המשאבים הרבים המושקעים בהכשרת עובדים וההזדמנויות המקצועיות הרבות במגזר הבנקאות, תחלופת העובדים אינה גבוהה במיוחד בהשוואה למגזרים אחרים. יחד עם זאת, עובדים יכולים לקבל קביעות, להתקדם לתפקידים חדשים בתוך הארגון ולהתפתח בתוכו. לכן קיים צורך ממשי לתעד ולנהל את חיי העובד בארגון לאורך שנים כדי לבחון את הכשרותיו, יכולותיו, פרויקטים בהם היה מעורב ותרומתו הכללית לארגון.
  • חסכון פנסיוני - רישום, עדכון וניהול התשלומים השוטפים לקרנות הפנסיה באופן שקוף, נהיר ואפקטיבי מדי חודש, לאלפי עובדים הפזורים בין מאות סניפים ומוקדים.
  • פרישה, פיצויים וגמר חשבון – במגזר הבנקאות פועלים הגופים הגדולים והוותיקים בישראל, עוד טרם הקמת המדינה. כשכל כך הרבה עובדים פורשים או יוצאים לדרך חדשה מתוך ארגונים אלה, קיים צורך לנטר ולנהל את הסדרי הפרישה והפיצויים בצורה מבוקרת, ללא עיכובים ובאופן נהיר לאורך שנים.

 

פותחים חשבון בתנאים מועדפים – רק עם מלם שכר

מלם שכר מציעה סל פתרונות מלא עבור עולם משאבי האנוש ומגוון פתרונות ייחודיים למגזר הבנקאות, כתולדה משיתופי פעולה רבים ומוצלחים מול גורמים במגזר זה, לאורך שנים. מלם שכר לומדת ומבינה את צרכי הלקוח, מאפיינת את סביבת העבודה שלו ומיישמת את הפתרון המקיף, היעיל והמשתלם ביותר לאורך זמן.

חשוב לציין שלמלם שכר המקצועיות, הידע והניסיון לעבוד גם מול מערכות קיימות בארגון, ללא חשש לאובדן מידע. החברה מפתחת ומטמיעה כלים שילוו את הארגון גם בהמשך הדרך, ויכולים לגדול איתו ללא הגבלה.

בין הכלים המבוקשים במגזר הבנקאות:

  • גיוס וניהול מועמדים – למנהל משאבי האנוש היכולת לפתוח משרה, לשייך אליה מועמדים, לערוך השוואות ועוד פעולות רבות המסייעות להליך קבלת ההחלטות וההערכה.
  • מערכת משאבי אנוש – מערכת משאבי אנוש של מלם שכר הינה כלי חזק ועוצמתי המאפשר לנהל בקלות וביעילות את כל המידע הנוגע לעובד בארגון, החל ממידע אישי, דרך מידע מקצועי ותחומי אחריות, וכלה ביצירת ארכיון מסמכים. המערכת מאפשרת תחקור נתונים ושליפה אינטואיטיבית של מידעים על פי הצורך.
  • מערכת פרישה, פיצויים וגמר חשבון – מערכת זו מאפשרת לחשבי השכר ולמנהלי משאבי האנוש להיערך לפרישת עובד, להסדיר את תגמוליו השונים וכן לסיים את העסקתו בארגון באופן יעיל,שקוף ונהיר.
  • חסכון פנסיוני – מערכת זו מסייעת בניהול יעיל של כספי קרנות פנסיה וחסכונות בין הגופים השונים, ומקנה לעובד גישה לנתונים הנוגעים לצבירה, לקצבה ולאפשרויות אחרות.
אין ספק שהמערכת החדשה בארגון מקלה על הקשר הרציף והיומיומי לצד השקיפות מול העובדים, כאשר מעתה גם לכל עובד יש גישה ישירה למערכת. יוני ראוכברגר, מנמ"ר וסמנכ"ל הטכנולוגיות בקבוצת קל אוטו

השותפים שלנו

הסוכנות היהודית
nextcom
מלונות דן
SQLINK group
נעמת
אל על
הפניקס
ZARA
הראל
משרד הבריאות
המרכז הרפואי זיו
אלקטרוניקס פרו
יד ושם
אופטיקה הלפרין
רמות ניהול ואחזקת מבנים
מגדל אור
הלמן אלדובי
וולדורף אסטוריה
עמותת אותות
עיריית רמלה

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי