דלג לתוכן המרכזי
EN
מלם שכר - השכר שלנו, השקט שלך
חינוך

חינוך

ניהול ההון האנושי במגזר החינוך מציב אתגרים רבים ומורכבים בפני מחלקות השכר ומשאבי האנוש במוסדות חינוך ואקדמיה. בין האתגרים הנפוצים במגזר זה:

  • ביזור – ביזור המורים בכל ארגון בין עשרות בתי ספר ומרכזי הוראה מקשה על ניהול ומעקב.
  • שיבוץ שיבוץ המורים מושפע תדיר מרפורמות והנחיות משתנות של משרד החינוך.
  • שינויים למצבת כוח האדםקליטת עובדים חדשים, מעקב אחר חפיפה בין מורים, ניטור שעות עבודה והשתלמויות.
  • חישוב שעות עבודה בפועל – חישוב שעות עבודה פרונטאליות, חישוב שעות הוראה והכנה לבגרות, בדיקת חריגות.
  • שיוך לרפורמות – עקב השינויים התדירים בהיקפי המשרה והרפורמות, קיים קושי מהותי בחישוב שכרם של העובדים ומעקב אחר פעולתם של מורים המשויכים למספר תוכניות.

 

מלם שכר מציעה סל פתרונות מלא עבור עולם משאבי האנוש . בנוסף, מאפיינת, מפתחת ומסייעת ביישום ובניהול של מגוון כלים הבאים לענות על האתגרים הייחודיים ובכך מבטיחה את חישוב השכר, ניהול הנוכחות והמשאב האנושי באופן מיטבי ומדויק.

מערכת חכמה ודינאמית לניהול ההון האנושי

מלם שכר מציעה מערכת מלאה לשיבוץ עובדי הוראה. המערכת מאפשרת תמיכה בהרשאות בהתאם לסמכויות שמוגדרות בדרגים השונים בארגון, תמיכה מלאה בכל הנחיות וטבלאות משרד החינוך ובכל התקנות והרפורמות של משרד החינוך כולל יישום רפורמות חדשות המתעדכנות בצורה שוטפת.

מאחר שכל תקנות משרד החינוך נמצאות במערכת השיבוץ, הידע קיים בצורה ממוכנת וכך נחסך מהמשתמש ביצוע חישובים ידניים וטעויות בחישוב נתוני הזכאויות השונים למורה, לרבות גמולים, חפיפה בין מורים לאותם שאלונים, הגבלות לביצוע תפקידים בהתאם לכמות שעות פרונטליות נדרשת, בדיקה של אי חריגה מעבר למשרה וכדומה.

בפועל, המערכת מתעדכנת כל העת מול המציאות המשתנה של משרד החינוך ומאפשרת לחשבי שכר ומנהלי משאבי אנוש להתמקד בליבת עבודתם, במקום בעדכונים.

מאפיינים נוספים

המערכת של מלם שכר מכילה כלי מבוזר לעמדות קצה בבתי הספר השונים. כך מתאפשר ניהול מלא של פרטי המורה לרבות שיבוץ, עדכון דרגות בהתאם לאישורי העסקה של משרד החינוך, עדכון תעודות ואישורים בהתאם למשרד החינוך. כל זאת תחת הגבלות ובקרות במחלקת השכר ומשאבי האנוש של הארגון.

המערכת תומכת באופן מלא בכל רפורמות ההוראה ("עולם ישן", "אופק חדש", "עוז לתמורה"), מנהלת את השעות הפרונטאליות של כל מורה ,כולל חישוב ממוכן של שעות ואחוזי בגרות בהתאם לשאלוני משרד החינוך. המערכת מאפשרת ניהול מיטבי של כל התפקידים הנגזרים משיבוץ המורה, גיל המורה, משרת אם והתחשבות בחלקיות או שעות פרונטליות אצל מעסיק אחר.

המערכת תומכת בחלוקת שעות השיבוץ לפי תקופות בשנה בהתאם לשינויים בהיקף משרתו של המורה ומאפשרת ניהול מקביל של מורה המשויך למספר רפורמות באותה שנת לימודים.

המערכת ערוכה ליישם את הפעימות העתידיות על פי ההחלטה הקבועה בהסכמים ומאפשרת סימולציה למשמעויות העתידיות של כל פעימה.

קיבלנו ממלם שכר שרות מצוין אשר התבסס בין היתר על אינטגרציה מקצועית, זמינות גבוהה, גישה חיובית, מענה ופתרון לשאלות ודרישות בתהליך ומעל לכל- התאמת המערכת לתהליכי העבודה בארגון ולא להפך.
בלה צור, משאבי אנוש, עיריית בת ים

השותפים שלנו

nextcom
עיריית תל אביב יפו
Tamares
מלון ענבל
וישיי
המוסד לביטוח לאומי
עלי שיח
Log On
אלבר
שיח סוד
אימג'סטור
מלון יערים
וולדורף אסטוריה
משרד הבריאות
מלונות אפריקה ישראל
הסוכנות היהודית
דן
דואר ישראל
הספארי
ZIM

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי