דלג לתוכן המרכזי
EN
מלם שכר - מקצוענות נטו בשבילך
המגזר השלישי

המגזר השלישי

כחצי מיליון ישראלים מועסקים במגזר השלישי. מגזר זה מאופיין בהקצאת משאבים לקיום פעילותיו ללא מטרות רווח, ומסתמך במידת מה על גיוס מתנדבים ותרומות. על מנת לשמר את מאפייניו הייחודיים ולשרת נאמנה את חזון המגזר השלישי, על מנהלי משאבי אנוש וחשבי שכר להתמודד עם מספר אתגרים נפוצים: 

  • גיוס וניהול עובדים - תחלופת העובדים במגזר השלישי גבוהה במיוחד. משך ההעסקה הממוצע למשרה עומד על שנתיים בלבד.
  • בקרה תקציבית – ניטור מדויק וער אחר ההוצאות, הגמולים והתשלומים לעובדים
  • ניטור משרות – ככל שצרכי הארגונים במגזר השלישי משתנים על מנת להתאים לקהלי היעד של פעילותם, כך מתגבש הצורך בניהול וניטור המשרות הקיימות והחדשות, זאת כדי להבטיח תפעול מיטבי שאינו חורג מיעדי הארגון.
  • חישוב שכר למתנדבים - חישוב השכר במגזר השלישי מצריך בדרך כלל הפרדה בין תשלום השכר לעובדים לבין התשלום למתנדבים המאופיין לרב בהחזר הוצאות בלבד.

 

להרוויח מניהול נכון של המשאב האנושי בארגון

מלם שכר מלם שכר מציעה סל פתרונות מלא עבור עולם משאבי האנוש ומסייעת ללקוחות מהמגזר השלישי בהתאמת פתרונות אידיאליים לצרכיהם אשר ישרתו את צרכי הארגון לאורך שנים ויקדמו אותו בהשגת מטרותיו. כל העת שומרת מלם שכר על שקיפות מלאה מול הלקוח, מתוך הבנה שהרווח האמיתי מצוי בהתנהלות פנים-ארגונית נכונה. בין הפתרונות המבוקשים במגזר זה:

  • מערכת השכר Malam PayRoll – מערכת שכר בקדמת הטכנולוגיה המרכזת עבור הלקוח את מלוא המידע הרלוונטי ומאפשרת את פעילות הארגון בצורה מלאה, נהירה וקונקרטית. למערכת גם כלים לניהול ולבקרה תקציבית, כדי למנוע חריגות בדיווחים ובניצול התקן. יתרון נוסף של המערכת הוא בחישובי מס אופטימאליים למעסיק ולעובד, הפועלים בסנכרון אוטומטי עם ההגדרות הקבועות בחוק.
  • גיוס וניהול עובדים – כלי זה הינו אידיאלי למנהלי משאבי אנוש ומאפשר להם לפתוח משרה, להגדיר את הדרישות הנחוצות לה, לשייך מספר מועמדים פוטנציאליים וכן לערוך השוואות ביניהם עד לקבלת החלטה.
  • ניהול תקנים – כלי לניהול תקנים מאפשר למנהלים בכלל ולמנהלי משאבי אנוש בפרט לנהל משרות על פי מספר פרמטרים: הגדרת משרה חדשה, מילוי מקום באופן זמני, איוש מחליף קבוע ועוד. כלי זה מציג תחקור נתונים אינפורמטיבי, הפקת דוחות, בחינת היסטוריית המשרה בארגון ועוד.
  • ארכיון ממוחשב COLD - מלם שכר מעמידה לרשות לקוחותיה את הכלי עטור השבחים, ארכיון COLD. ארכיון זה מסייע לארגונים במעבר מתיעוד נייר לתיעוד ממוחשב, אחסון מסמכים בפורמט דיגיטלי ונוח לחיפוש, ושמירת הידע שנצבר בארגון בצורה מאובטחת.
ניתן לומר בגאווה כי אנו מאוד מרוצים מהמעבר למערכת מלם שכר. שמעון לוי, סמנכ"ל משאבי אנוש, רשת פתאל

השותפים שלנו

הארגז
רשות המסים
עיריית ראשון לציון
ZIM
קרביץ
מלונות דן
מלון שחרות
ZARA
בזק
אל על
וישיי
כמיפל
דואר ישראל
מלון ענבל
בית איזי שפירא
אלקטרוניקס פרו
Adidas
סקאל
R.G.E
משרד הבטחון

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי