דלג לתוכן המרכזי
EN
מלם שכר - השכר שלנו, השקט שלך
מוניציפלי

מוניציפלי

מלם שכר מציעה סל פתרונות מלא ושלם עבור עולם משאבי האנוש. המגזר המוניציפלי מציב בפני מחלקות השכר ומשאבי אנוש בעיריות ובמועצות המקומיות אתגרים ייחודיים, להם מספקת חברת מלם שכר מגוון פתרונות ייעודיים:

  • למלם שכר מגוון פתרונות לניהול אוכלוסיות עובדים שונות ומתכונות העסקה שונות במערכת השכר (עובדים שאינם מקבלים שכר מהמערכת, גמלאים, עובדי הוראה, פקחים, עובדים שעתיים ויומיים, עובדי כ"א) תוך תמיכה מלאה ביישום הסכמי העובדים.
  • עובדי הוראה – יישום הסכם "עוז לתמורה" ו"אופק חדש" מתאפשר באמצעות מערכת הנוכחות, מערכת לשיבוץ מורים המאפשרת להגדיר לכל עובד הוראה תפקידים שונים וגוזר את הגמולים להם זכאי העובד, במסגרת מילוי תפקידו.
  • עובדי עירייה מבוזריםמערכת לדיווח נוכחות באמצעות הסלולרי, ביצוע דיווחי נוכחות של הפקחים / עובדי שטח באמצעות אפליקציה המותקנת על גבי מכשיר הטלפון הסלולרי מספקת פתרון לדיווחי עובדים בשטח מכל מקום.
  • ניהול ההון האנושי – מערכת תהליכית בעירייה / מועצה תומכת במחזור חיי העובד: משלב הגיוס וקבלת העובד לעבודה, תוך ניהול מלא של כל נתוני העובד הרלוונטיים, בהיבט האישי, המקצועי והארגוני ובכלל זה השכלה, ותק, תפקידים, מבנה ארגוני, תקן מול מצבה, ניהול רווחה וניהול הדרכה. היכולת לשלב, ללא ממשקים, את כלל הנתונים במערכת האינטגרטיבית של מלם שכר, משאבי אנוש, נוכחות ושכר, מאפשרים חישוב שכר מדויק ונכון.
  • מחזור חיי העובד מגיע למיצויו עם ליווי מלא של תהליך פרישת העובד במערכת הפרישה של מלם שכר. המערכת מנהלת עבור הארגון את ההיבט הכספי של תהליך סיום יחסי העסקה של עובדים. מערכת הפרישה משולבת עם כלל מערכות מלם המשרתות את הלקוח. המערכת מחשבת , מרכזת ומציגה למשתמש את מגוון הנתונים הרלוונטיים לתהליך הפרישה, כגון: תקופות שירות, רכיבי משכורת קובעת, פירוט חישוב פיצויים, מענקי פרישה וקצבה לגמלאים בפנסיה תקציבית לפי חוק שרות המדינה (גמלאות) וכדומה.
בזכות המערכת הממוכנת והמקוונת הצלחנו להשיג דיוק רב בכל הקשור לשעות פעילות העובדים, חישוב השכר כמו גם ייעול וחיסכון כספי ניכר. יעקב הלפרין, מנכ"ל רשת אופטיקה הלפרין

השותפים שלנו

אל על
טלכלל
אסטרל
עמיתים
מוזיאון ישראל, ירושלים
מלון שחרות
עיריית רמלה
Tamares
המכללה האקדמית עמק יזראל
גני ירושלים
משרד הבריאות
הלמן אלדובי
Hilton
הספארי
מלון יערים
קל אוטו
נעמת
בית ברל
עיריית בת ים
טן

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי