דלג לתוכן המרכזי
EN
מלם שכר - מקצוענות נטו בשבילך
מלונאות

מלונאות

ניהול המשאב האנושי במגזר המלונאות מציב אתגרים רבים ומורכבים בפני מחלקות השכר ומשאבי האנוש. בין האתגרים הנפוצים במגזר זה:

  • עבודה 24/7 – ניהול אנשי הצוות בכל שעות היממה, בלילות, בסופי שבוע ובחגים.
  • שיבוץ עובדים – במגזר המלונאות יש צורך בתכנון אחיד ומראש של משמרות העובדים בכל מלון בנפרד וברשת כולה, תחת תקנים מוגדרים, על בסיס חוקי ההעסקה ובהתאם לפעילות המלון (אחוזי תפוסה, כמות ארוחות וכד'). לאחר מכן יש לנתח ולאשר את שעות העבודה בפועל ביחס לשיבוץ שבוצע.
  • שינויים למצבת העובדים – במלונות ובבתי הארחה רבים מתקיימת תחלופה גבוהה של עובדים, בעיקר סביב עונת התיירות. לכן ,יש צורך בכלי נוח מהזנת עובדים חדשים למערכת דרך דיווחים שוטפים ועד לסיום העסקת העובד.
  • ניהול עובדי קבלן ותגבור כח אדם – במלונות ובבתי הארחה רבים מעסיקים עובדי קבלן ועובדי תגבור. יש צורך לנהל אותם במערכת השיבוץ והנוכחות ללא הוצאת תלוש שכר.
  • איסוף נתוני נוכחות – ענף המלונאות מעסיק "עובדי שטח" כגון אנשי שיווק ומכירות אשר יש צורך באיסוף נתוני הנוכחות שלהם מרחוק.
  • בקרת שכר – בחינת התנהלותו התקינה של המעסיק כלפי מועסקיו כמתחייב בחוק ובהתאם לזכויות שונות המגיעות לעובדים מתוקף דתם ומצבם המשפחתי.
  • הסכם שכר ייחודי לענף המלונאות אשר מתעדכן מעת לעת.

 

חוויה חדשה בניהול המשאב האנושי

מלם שכר מציעה סל פתרונות מלא ושלם עבור עולם משאבי האנוש. יתרה מזאת, החברה מעמידה לרשות ארגונים במגזר המלונאות מגוון כלים לניהול ולניטור המשאב האנושי, תוך התחשבות בצרכים הייחודיים לכל ארגון, באתגרים הנפוצים בתחום ומתוך שאיפה לפתח ולהגמיש את חוויית המשתמש כך שתשרת את הלקוח לאורך שנים.

מערכת השכר Malam Payroll מיישמת את ההסכם הקיבוצי המיוחד בענף המלונאות באופן מלא ומדויק ומבצעת חישוב ותשלום שכר בהתאם.  

מערכת שיבוץ העובדים הינה אחד הכלים החדשניים והמבוקשים בתחום המלונאות. המערכת מאפשרת את שיבוצו של כוח האדם בארגון על מנת לעמוד ביעדים. היא מהווה פתרון אידיאלי לניהול והיערכות בהתאם לפעילות צפויה של המלון בין אם באירועים המייצרים עומס עבודה ובין אם בתקופות שפל. מערכת השיבוץ תוכננה כך שמנהל המחלקה משבץ את העובדים על פי תקנים שהוגדרו מראש ע"י הנהלת המלון ובכפוף לחוקי העסקה. בכל יום מנהל המחלקה מאשר את שעות העובדים של היום הקודם על בסיס סידור העבודה שתוכנן מול הנוכחות בפועל של העובד. במערכת ניתן להשאיל עובדים ממחלקה א' לתגבור מחלקה ב' ועל חשבון שעות התקן של המחלקה המבקשת סיוע. ניתן גם לדווח אי הגעה למשמרת, מגבלות שיבוץ , אילוצים ותנאים נוספים.

מערכת ה-M-Clock - כדי לשמור על תקשורת פתוחה מול הארגון, מלם שכר פיתחה מספר כלים מבוססי אינטרנט/אינטראנט המאפשרים קליטה ועריכה בזמן אמת של נתוני נוכחות, ללא צורך בבקרה בדיעבד, תוך מתן אפשרות לעובד לצפות ולעדכן בכל עת את נתוניו הרלוונטיים במערכות השונות.

מערכת ה-Mobile Time Attendance) MTA) פרי פיתוחה של מלם שכר, מאפשרת דיווחי נוכחות באמצעות אפליקציה המותקנת על גבי מכשיר הטלפון הסלולארי. המערכת מאפשרת לעובדי הארגון לבצע דיווח נוכחות מכל מקום ומאפשרת למעסיק לקבל חיווי לגבי המיקום ממנו בוצע דיווח הנוכחות, לצורכי אימות וניטור.

סימולטור השכר מאפשר באופן דומה למעסיק להיערך למגוון תרחישים עתידיים באמצעות הדמיית שינויים למרכיבי השכר, הן ברמת העובד היחיד והן ברמת המחלקה/קבוצה. הסימולטור פועל בדיוק ובסנכרון מושלם עם ההגדרות הקבועות בחוק הישראלי.

שירות בקרת שכר הינו שירות מבוקש נוסף שמלם מספקת. רואי החשבון במלם עובדים יחד עם הלקוח לביצוע בדיקות בקרה מדגמיות מדי תקופה, כדי לוודא שלא מתקיימות חריגות בתנאי התעסוקה, מרכיבי השכר ועוד. שירות זה מתאים במיוחד לארגונים המעסיקים אוכלוסיית עובדים הטרוגנית במיוחד כגון עובדי קבלן ,עובדים זמניים, עובדים מדתות שונות וכדומה. 

אין ספק שהמערכת החדשה בארגון מקלה על הקשר הרציף והיומיומי לצד השקיפות מול העובדים, כאשר מעתה גם לכל עובד יש גישה ישירה למערכת. יוני ראוכברגר, מנמ"ר וסמנכ"ל הטכנולוגיות בקבוצת קל אוטו

השותפים שלנו

משרד הבטחון
מגדל אור
מלון יהודה
עמותת אותות
בית ברל
קרן מחקרים אסף הרופא
פתאל
Hilton
טומשין
הלמן אלדובי
Log On
מלון ענבל
Adidas
סקאל
מעיני הישועה
בנק יהב
הולנדיה
BDO
אל על
R.G.E

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי