EN
מלם שכר - השכר שלנו, השקט שלך
רפואי

רפואי

ניהול ההון האנושי במגזר הרפואי מציב אתגרים מורכבים בפני מחלקות השכר ומשאבי האנוש במוסדות ובארגונים רפואיים. מלם שכר מאפיינת, מפתחת ומסייעת ביישום ובניהול של מגוון כלים הבאים לענות על האתגרים הנפוצים במגזר זה:

 • עבודה 24/7 – גופים רפואיים מאופיינים בהפעלת צוותי עובדים רב מקצועיים בכל שעות היממה ובכל שעות השבוע. על כן, איסוף נתוני השעון באופן רציף, הינו מחויב לצורך ניהול נכון של תשומות העבודה המשולבות בארגון.
  מערכת איסוף נתונים מאפשרת בסיום פרק זמן נתון, ליצור ניתוח נתונים על בסיס חוקת עבודה ארגונית, כתוצר המשקף את הנחיות החוק והנהלים הארגוניים בעת עריכת תמורות התגמול לעובדים שנתוני פעילותם נרשמו בשעון הנוכחות.
 • רשת תקשורת רחבה – איסוף הנתונים מורכב בקמפוסים נרחבים, ועל אחת כמה וכמה בקמפוסים נפרדים ומרוחקים.
 • עבודה מהבית – יכולת לשקף את נתוני הפעילות במקום שאינו מקום עבודה המוסדר – כמו עבודה מהבית, יציאה בתפקיד, השתלמות, נסיעה לחו"ל וביקורי בית.
 • הסכמי שכר קיבוציים – החלה של צווי הרחבה, הסכמים אישיים ונוהלי תגמול פרטניים אשר מוכתבים בארגונים שונים מיד עם פרסומם. כולל הסכמים מורכבים הן ברמה דרוגית והן ברמה מגזרית או ארצית.
 • ניהול התקנים – ניהול ועדכון התקנים השונים במוסדות: סטודנטים ועוזרי מחקר, רופאים, עובדים סיעודיים, עובדים סוציאליים, נהגים, עובדי תחזוקה ולוגיסטיקה, משפטנים, יועצים חיצוניים, אחיות וכל דירוג מקצועי או פרטני המוכתב על ידי הנהלת הארגון.

 

המרשם המושלם לניהול המשאב האנושי 

מלם שכר מציעה סל פתרונות מלא עבור עולם משאבי האנוש.

כיום מלם שכר מחשבת שכר לכל בתי החולים וקרנות המחקר במשרד הבריאות ושרותי בריאות כללית.

בנוסף, החברה מאפיינת יחד עם הלקוח את צרכי הארגון שלו, לומדת את ההתנהגות והערכים הארגוניים ומאתרת נקודות תורפה אפשריות. לאחר מכן מתאימה מערכת לניהול ההון האנושי 

בצורה המיטבית, המקיפה והידידותית ביותר למשתמש. יתרה מזאת, המערכת שומרת על גמישות לאורך שנים, כך שניתן להוסיף לה יכולות נוספות ככל הנדרש, לאחסן בה אינספור נתונים כמעט ללא הגבלה ולהטמיע מחברים למערכות אחרות.

המערכת נותנת פתרון משולב - שכר, נוכחות, משאבי אנוש, פרישה, חישוב תגמול בגין שר"פ (ססיות) וכדומה. כמו כן מאפשרת תחקור נוח ומעמיק של מידע הנוגע לחוקת תגמול ,רכיבי שכר וניהול ההון האנושי.

למערכת כלים טכנולוגיים המאפשרים:

 • יישום אמין, מדויק ומהיר של הסכמי שכר מורכבים לכלל עובדי המגזר הרפואי לרבות רופאים, אחיות, פרא-רפואיים, כוחות עזר, עובדי מנהל ומשק, פסיכולוגים ועובדים סוציאליים.
 • דיווח נוכחות בשלל אמצעים מתקדמים, תשלומים של זכויות סוציאליות וחסכון פנסיוני, סימולציות שכר אישיות וקבוצתיות, עריכת השוואות, הפקה וניהול אלקטרוני של טפסים.
 • המערכת מאפשרת איסוף נתונים בסיום פרק זמן נתון, ניתוח נתונים על בסיס חוקת עבודה ארגונית , כתוצר המשקף את הנחיות החוק והנהלים הארגוניים בעת עריכת תמורות התגמול לעובדים שנתוני פעילותם נרשמו בשעון הנוכחות.
 • תכנון ושיבוץ אחיות במשמרות באמצעות אלגוריתם חכם המשלב בין בקשות העובדים, ביצוע בפועל ויתרות לתקן, בהתבסס על חוקי ההעסקה המוגדרים על ידי התמ"ת ותקנות הארגון.
 • סידור עבודה לשיבוץ רופאים בכוננויות ותורנויות באמצעות כלים וויזואליים נוחים, מהירים וידידותיים למשתמש.
בזכות המערכת הממוכנת והמקוונת הצלחנו להשיג דיוק רב בכל הקשור לשעות פעילות העובדים, חישוב השכר כמו גם ייעול וחיסכון כספי ניכר. יעקב הלפרין, מנכ"ל רשת אופטיקה הלפרין

השותפים שלנו

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי