דלג לתוכן המרכזי
EN
מלם שכר - מקצוענות נטו בשבילך
רשתות וקמעונאות

רשתות וקמעונאות

יותר ויותר ארגונים קמעונאיים נדרשים להתייעל על מנת לעמוד בדרישה הצרכנית הגוברת לסל שירותים איכותי, זול וזמין. הצלחה עסקית משמעותה ,הגדלת ההיצע והתרחבות לסניפים חדשים, מציאות המזמנת שפע אתגרים למנהלי משאבי האנוש וחשבי השכר בארגונים אלה:

  • ביזור עובדים – עובדי המגזר הקמעונאי מפוזרים בסניפים רבים של הרשת. ניהול אינטגרטיבי של נתוני עובדים, מספק תמונה מלאה על העובד.
  • שיבוץ עובדים – ניהול וניטור מעבר עובדים בין סניפים על מנת לעמוד ביעדים או במסגרת פתיחת סניפים חדשים.
  • דיווח נוכחות אמין – עובדי המגזר הקמעונאי עובדים בדרך כלל במשמרות. לכן קיים צורך לעקוב אחר ניצול התקן ומניעת חריגות. בנוסף, קיים צורך לקבל נתוני נוכחות ממנהלים אזוריים המצויים בדרכים, נהגים, עובדי לוגיסטיקה ועובדי קבלן.
  • חישובי עמלות- נהוג במגזר זה לחשב מענקים לעובדים על בסיס עמלות הנגזרות מסך המכירות והתקופה של המוכרנים בסניפים.

 

מלם שכר מציגה: סל המוצרים האולטימטיבי

מלם שכר מציעה סל פתרונות מלא ושלם עבור עולם משאבי האנוש בכלל ומגוון פתרונות אידיאליים לניהול המשאב האנושי בארגונים קמעונאיים בפרט. פתרונות אלה תורמים להתייעלות רוחבית בארגון, ממזערים כשלים וטעויות ומשפרים את התקשורת  הפנים ארגונית, ברמה האישית וברמה המחלקתית.

בין הפתרונות המבוקשים למגזר זה:

  • מערכת משאבי האנוש Malam HR – מערכת משאבי האנוש מלווה את חיי העובד בארגון, מקליטתו ועד סיום העסקתו. המערכת מאפשרת יצירת פרופיל מלא ומפורט של העובד, מידע אישי, משפחתי ומקצועי, אירועים חשובים, ניהול משרות ודרגות ועוד. מערכת משאבי האנוש פועלת בסנכרון מלא עם מערכות הנוכחות והשכר של מלם שכר וניתנת להתאמה נוספת על פי צרכי הארגון.
  • דיווח נוכחות – פתרון בלעדי למגזר הקמעונאי הוא שעון נוכחות ביומטרי המותקן על גבי הקופה. העובד מחתים נוכחות באמצעות טביעת אצבע פתרון החוסך עלויות של תחזוקת חומרה ונתוניו נרשמים בבסיס הנתונים של מערכת הנוכחות. מנהלי הארגון יכולים לצפות בנתונים ולאשרר אותם בכל רגע נתון ובזמן אמת.
  • מערכת שיבוץ עובדים – מערכת שיבוץ עובדים מאפשרת ניהול דינאמי ומודע של עובדי הארגון על מנת לעמוד ביעדים מבלי לייצר חריגות ,תוך שמירה על זכויותיהם. מערכת זו אידיאלית לרשתות ובכלל זה רשתות בהן העובדים פועלים מתוך מספר סניפים בהתאם לצורך, או במסגרת הערכות לאיוש סניפים חדשים.
  • שירות בקרת שכר – מלם שכר מציעה בדיקות תקופתיות מדגמיות על מנת לוודא שלא מתקיימות חריגות בתנאי ההעסקה, מרכיבי השכר ועוד. שירות זה מתאים לארגונים המעסיקים אוכלוסיית עובדים מגוונת, כדוגמת עובדי קבלן, עובדים זמניים, עובדים מדתות שונות ועוד.
  • מלם שכר אפקטיב – פתרון ייחודי זה פותח כמנגנון ביקורת והתרעה למנהלים בארגון. מערכת מלם שכר אפקטיב מתריעה מפני חריגות בניצול התקן ובכלל. המערכת מונעת מצבי חריגה הן מצד המעסיק והן מצד העובד.

 

הצטרפו למאות הארגונים המובילים במשק שכבר בחרו ליהנות מהפתרונות המותאמים, האפקטיביים והמוכחים של מלם שכר לניהול המשאב האנושי.

מקובל לראות את מערכות המידע השונות בתחום משאבי אנוש, נוכחות ושכר כפחות או יותר אותו הדבר. השירות הוא שמבדיל בין חברה לחברה.
מלם שכר והרפרנטים השונים אשר מולם אנו עובדים, מצטיינים במתן שירות שאין כדוגמתו בזמינות, בנכונות לסייע, במתן פתרונות ובכל שנדרש. ממליצה בחום.
סמדר תקוה, מנהלת אגף משא"נ, עיריית מעלה אדומים

השותפים שלנו

מזרחי טפחות
משרד הבטחון
מלון שחרות
המוסד לביטוח לאומי
הלמן אלדובי
BDO
מעיני הישועה
אמי"ת
עירית חולון
ק.א.ל
הראל
שיח סוד
הרשות לשיקום האסיר
משרד האוצר
מועצה אזורית מנשה
דן
מלון ממילא
פתאל
אופטיקה הלפרין
עיריית רמלה

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי