דלג לתוכן המרכזי
EN
מלם שכר - מקצוענות נטו בשבילך
תחבורה וליסינג

תחבורה וליסינג

מגזרי התחבורה והליסינג מאופיינים בארגונים גדולים מרובי עובדים, וההתנהלות מול מאות ואלפי מועסקים מדי חודש מציבה אתגרים לא-פשוטים בפני מחלקות השכר ומשאבי האנוש :

  • ביזור – עובדי מגזר התחבורה מבוזרים במספר מוקדים במהלך היום, ועל הארגון לנטר את פעילותם באזורים שונים בארץ.
  • שיבוץ – שיבוץ העובדים במגזר התחבורה נתון לשינויים בהתאם לעומסים, חיפוי על היעדרויות ואירועים חריגים, פתיחת קווים חדשים ועוד.
  • נוכחות – במקרים מסוימים, נהגי אוטובוסים והסעות מתחילים לעבוד בפועל עם יציאתם מביתם, לפני הגעה למוקד או לתחנה מרכזית. כמו כן, יש לנטר את שעות העבודה כדי למנוע חריגה מהתקן.
  • ניהול תיקים אישיים ומסמכים – עקב מספרם הרב של עובדי הארגונים בעבר ובהווה קיים קושי לנהל ולתחקר את נתוניהם, ולהעביר נתונים אלה לארכיון בבוא העת.
  • חסכון פנסיוני – רישום, עדכון וניהול התשלומים השוטפים לקרנות הפנסיה עבור אלפי עובדים באופן שקוף, נהיר ואפקטיבי מדי חודש.

 

הנתיב הנכון לניהול המשאב האנושי

מלם שכר מציעה סל פתרונות מלא עבור עולם משאבי האנוש ומגוון פתרונות מותאמים לניהול המשאב האנושי בארגון. החברה מסייעת ללקוחותיה באפיון צרכיהם הייחודיים והתאמת הפתרון המיטבי  אשר ישרת אותם לאורך זמן. הפתרונות הינם גמישים ומאפשרים שינויים ושדרוגים בעתיד , ככל שצרכיו של הלקוח מתרחבים, ללא אובדן מידע ותוך שימוש בזמן פיתוח מיניאמלי. בין פתרונות אלה:                                   

  • Malam Web Clock – באמצעות השעון המקוון ניתן לעקוב במדויק אחר שעות העבודה בפועל. מתאים לעובדים המתחילים את יום עבודתם טרם הגיעם למשרד או למוקד, ומסיימים אותו הרחק ממנו.
  • מערכת חסכון פנסיוני – המערכת מאפשרת ניהול ורישום זכויות העמיתים, תפעול תהליכי גביה, ניהול תהליכי פנסיה ופדיון זכויות, תשלומי הקרן, ניהול ותשלום הקצבאות.
  • מערכת משאבי אנוש – מערכת זו מלווה ומרכזת את כל ההיבטים בחייו של העובד בארגון: מידע אישי, מידע מקצועי, מסמכים, ותק, צבירת זכאויות ועוד. המערכת קלה ואינטואיטיבית לתפעול על ידי המשתמש ומאפשרת תחקור נתונים ברמת העובד וברמת המחלקה.
קיבלנו ממלם שכר שרות מצוין אשר התבסס בין היתר על אינטגרציה מקצועית, זמינות גבוהה, גישה חיובית, מענה ופתרון לשאלות ודרישות בתהליך ומעל לכל- התאמת המערכת לתהליכי העבודה בארגון ולא להפך.
בלה צור, משאבי אנוש, עיריית בת ים

השותפים שלנו

מועצה אזורית מנשה
המוסד לביטוח לאומי
הולנדיה
ZARA
קרסו מוטורס
יד ושם
H&M
R.G.E
אסטרל
one
אל על
ברנקו וייס
Tamares
עיריית בת ים
משטרת ישראל
nextcom
Deloitte
קו האופק
מעיני הישועה
עירית חולון

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי