דלג לתוכן המרכזי
EN
מלם שכר - השכר שלנו, השקט שלך
תעשייה

תעשייה

מגזר התעשייה מאופיין לרוב בארגונים גדולים עתירי כח אדם, העובדים במשמרות  סביב השעון.  מלם שכר מציעה פתרון מקיף לניהול ההון האנושי החוסך תשומות ועלויות של עובדים בענף זה:

  • עובדים מסביב לשעון – מרבית עובדי התעשייה עובדים סביב השעון בשל הצורך במקסום התפוקות אל מול ההוצאות השוטפות של המפעלים.
  • ניהול הסכמי עבודה – הסכמי העבודה בענף התעשייה מכילים גם הסכמים קיבוציים המשתנים ומתעדכנים ע"י הרגולציה. מערכות השכר והנוכחות של מלם שכר תומכות באופן מלא ביישום ועדכון שוטף של ההסכמים, לרבות סוגי העסקה כגון עובדים שעתיים, חודשיים ועובדי קבלן.
  • שינויים במצבת העובדים – קיימת תחלופה גבוהה של עובדים במגזר התעשייה בעקבות שחיקת העובדים וכן שינויים במבנה הארגוני של המפעלים, בין היתר כתוצאה משינויים במשק.
  • חסכון פנסיוני – יישום צווי הרחבה בתעשייה – חובה להסדר פנסיוני לעובדים.

 

מצעידים קדימה את ניהול המשאב האנושי

מלם שכר מציעה פתרון אינטגרטיבי לניהול ההון האנושי המבוסס על  סל פתרונות מלא עבור עולם משאבי האנוש. יחד עם הלקוח, אנו בונים את ההתאמות לצרכים הייחודיים של הלקוח ולאתגרי הארגון. המערכת מעניקה כלים מתקדמים לניהול העובדים מאפשרת ללקוח עצמאות תפעולית מרבית:

  • מערכת סידור עבודה – מערכת אינטגרטיבית אל מול מערכת הנוכחות והשכר מאפשרת למנהל לבצע תכנון עבודה יעיל של עובדים ברמה היומיומית, תוך בקרה על העלויות הנגזרות מפעילויות אלו והצלבה של תכנון מול ביצוע.
  • מערכת M-CLOCK – שעוני נוכחות מקוונים, בחיבור ישיר אל בסיס הנתונים ומאגר העובדים של מערכות מלם שכר. נתוני הדיווח מגיעים בזמן אמת ללא צורך בממשק. המערכת מאפשרת ללקוח לבצע בקרות רבות ומגוונות כבר בזמן החתמת השעון. כך לדוגמא, החתמת שעון למטרת כניסה, נבדקת באופן מקוון, אל מול מערכת לשיבוץ עובדים. השימוש ב- M-Clock מאפשר ללקוח לאכוף את חוקי הארגון, תוך מניעת העובד מהפרה של חוקי העבודה והתקנות.
  • נתוני שכר בסלולר – אפליקציה המאפשרת גישה קלה לנתוני השכר העיקריים של העובד, כולל ברוטו, נטו, ניכויים, יתרות חופשה ומחלה. הגישה לנתונים מאובטחת וחסויה ומבוססת על שם משתמש וסיסמה המונפקות על ידי מלם שכר.
  • טופס גיוס אינטרנטי וקליטת מועמד - תהליך גיוס מועמדים הינו חלק משמעותי בתהליך קליטת עובד. מלם שכר פיתחה טופס אינטרנטי לקליטת פרטי מועמד ישירות למודול הגיוס. המועמד ממלא את פרטיו על גבי הטופס האינטרנטי באתר החברה, והנתונים נקלטים ישירות למודול הגיוס. המודול קולט את נתוני המועמד ומבצע בדיקה אל מול משרה מבוקשת או באופן כללי . המערכת מאפשרת פתיחת משרה לגיוס והשוואת נתוני המועמד אל מול דרישות המשרה. לכל סוג של דרישה, מותאם תהליך גיוס הכולל  פעולות ושלבים למימוש בתצורת WORKFLOW. מרגע ההחלטה על קליטת מועמד, מתבצע תהליך להעתקת פרטי המועמד לרבות מסמכים בתיק העובד לסביבת חישוב ואז נדרשת רק הוספת פרטים נוספים ללא צורך בהקמה מחודשת של פרטי המועמד.
אנחנו מקבלים פתרונות, על ידי השתלטות מרחוק, לכל בעיה בה אנו נתקלים, מה שאיפשר עבודה רציפה ללא תקלות. אל על

השותפים שלנו

אוניברסיטת חיפה
Adidas
בי"ח רמב"ם
הולנדיה
Tamares
עיריית רמלה
אוליצקי
הראל
מלונות בראון
מלון יערים
מלונות אפריקה ישראל
IAI
עיריית ראשון לציון
בזק
שיח סוד
דן
אגד
ZIM
טן
UniLink

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי