דלג לתוכן המרכזי
EN
מלם שכר - השכר שלנו, השקט שלך
תקשורת והיי-טק

תקשורת והיי-טק

מגזרי התקשורת וההיי-טק הם שניים ממגזרי התעסוקה המבוקשים בישראל, לפיכך הם מציבים אתגרים ייחודיים בפני מחלקות השכר ומשאבי האנוש בארגונים המשויכים להם: 

  • שינויים למצבת העובדים – קיימת תחלופה גבוהה של עובדים במגזרי התקשורת וההיי-טק עקב ההזדמנויות העסקיות הרבות, הביקוש בענף וניעות גבוהה של העובדים.
  • ניטור שעות עבודה ונסיעות –במגזר ההיי-טק יתכנו נסיעות רבות ובכלל זה הדרג הבכיר ונציגי השיווק, בתוך הארץ ומחוצה לה. דרישות התפקיד הללו מקשות על ניטור שעות העבודה והחזרי הנסיעות ועל חישוב מרכיבי השכר לפיהם.
  • עובדים חיצוניים (מיקור חוץ) – שני מגזרים אלה נסמכים רבות על ידי שירותיהם של מיקור חוץ, עובדים זמניים פר פרויקט ויועצים חיצוניים . לפיכך, יש צורך לנהל אותם במערכת שיבוץ ונוכחות ללא הוצאת תלוש שכר
  • תשלום וחישוב מס על אופציות הוניות- מקובל במגזר זה לחלק אופציות הוניות. קיימת מורכבות בחישוב התשלום לאופציות הוניות או פירותיות וכן בחישוב המס והביטוח הלאומי לאופציות אלו.

 

מצעידים קדימה את ניהול המשאב האנושי

מלם שכר מאפיינת יחד עם הלקוח את צרכי הארגון שלו, לומדת את ההתנהגות והערכים הארגוניים ומאתרת נקודות תורפה אפשריות. לאחר מכן החברה מתאימה מערכת לניהול ההון האנושי בצורה מיטבית, המקיפה והידידותית ביותר למשתמש.

מלם שכר מציעה סל פתרונות מלא עבור עולם משאבי האנוש ומגוון כלים  אשר פותחו במיוחד עבור מגזרי התקשורת וההיי-טק הבאים לענות על אתגרים נפוצים,  המבוססים על ניסיונה הרב של החברה בעבודה מול מגזרים אלה. מבין הפתרונות המבוקשים:

  • מערכת משאבי האנוש של מלם שכר מקנה שלל יכולות לניהול המשאב האנושי בארגון, בכללן: ניהול תיקים אישיים, יצירת ארכיון מסמכים ממוחשב, ניהול משימות והתראות וכן ניהול עץ מבנה ארגוני.
  • פתרון Malam Web Clock מאפשר לעובדי הארגון המבוזרים למסור דיווחי נוכחות מכל מקום ובכל זמן באמצעות האינטרנט.
  • מערכת תלוש חכם מקנה לעובד שקיפות מלאה, בכל רגע נתון, אודות זכויותיו, ניצול התקן החודשי ומרכיבי שכר המשפיעים על תגמוליו.
אין ספק שהמערכת החדשה בארגון מקלה על הקשר הרציף והיומיומי לצד השקיפות מול העובדים, כאשר מעתה גם לכל עובד יש גישה ישירה למערכת. יוני ראוכברגר, מנמ"ר וסמנכ"ל הטכנולוגיות בקבוצת קל אוטו

השותפים שלנו

אגד
שיח סוד
מלון ממילא
מזרחי טפחות
עירית חולון
מלון ענבל
הספארי
משרד הבטחון
מועצה אזורית עמק חפר
הארגז
one
קרסו מוטורס
IAI
משרד הבריאות
Log On
טן
בנק יהב
קרביץ
אימג'סטור
הראל

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי