מלם שכר - מקצוענות נטו בשבילך
מאמרים

מהי תוכנת שכר ומהם יתרונותיה?

28 ספטמבר, 2016

מהי תוכנת שכר?

תוכנת שכר חכמה היא פתרון יעיל ונוח לניהול היבט השכר בכל ארגון. התוכנה כוללת את כל הנתונים הקשורים לשכר העובדים, כולל האפשרות להפקת דוחות, ניהול השכר, טפסים נפוצים ועוד. בעזרת תוכנת שכר יכולים המנהלים וחשבי השכר לנטר את ניהול השכר ולהתעדכן באופן שוטף בניהול השכר בארגון. במקביל, מקבלים העובדים נגישות לדרך חישוב שכרם בזכות תלוש שכר מפורט וברור, כולל האפשרות לצפות בתלוש דרך אפליקציה נוחה. המערכת מתאימה לארגונים בכל סדרי הגודל, בכל הסקטורים במשק, והיא בעלת אפשרויות התאמה אישית לצרכי הארגון ולנוהלי השכר הנהוגים בו.

 

תוכנת שכר המותאמת לצרכי הארגון

תוכנת השכר של מלם שכר היא תוכנה ממוחשבת המותאמת מודולרית לכל ארגון, בהתאם לצרכים שלו. התוכנה כוללת מסד נתונים, כמו גם אפשרויות חישוב מתקדמות ומערכת דוחות נוחה. תוכנת השכר כוללת כמה פונקציות עיקריות: חישוב חודשי של שכר כל העובדים בארגון, בין אם הם עובדים תחת חוזה קיבוצי ובין אם הם עובדים תחת חוזה אישי; חישוב שכר אישי לכל עובד בהתאם לקרנות, הביטוחים ושאר ההטבות הסוציאליות שלו; מערכת הרשאות משוכללת שניתנת להתאמה לכל ארגון וארגון בהתאם למדרג הניהול בו; חישוב שכר אוטומטי בהתאם לכללי החוק בנוגע לדמי לידה, ימי מחלה, כולל אפשרות לחישובים רטרואקטיביים; הפקת דו"ח שכר לכל עובד ועובד, הכולל את פירוט השכר שלו, הניכויים, חישובי מס ועוד.

היתרונות של תוכנת השכר של מלם

תוכנת השכר של מלם היא בעלת יתרונות בולטים, המציבים אותה כמערכת מבוקשת בקרב ארגונים מובילים בשל דיוקה ואמינותה:

  • התאמה לתקנות ולחוקים – מערכת השכר של מלם מותאמת לתקנות העבודה בחוק הישראלי, ומתעדכנת בזמן אמת על עדכונים, תיקונים ושינויים בחוק.
  • הלימה עם הרשויות – המערכת עובדת בהלימה מוחלטת עם רשויות המס, המוסד לביטוח לאומי, כל קופות הגמל ועוד. בדרך זו מחושב המס בצורה מדויקת לכל עובד ועובד לפי מצבו המשפחתי, הוותק והפרשי השכר שלו.
  • נגישות מידע – המערכת מאפשרת נגישות של מידע למנהלים ולעובדים כאחד, לפי מדרג הרשאות שנקבע בהגדרות.
  • הפקת דוחות נוחה – אפשרות להפקת דוחות בהתאם לחתכים מבוקשים. הפקת הדוחות מיועדת לדרג הניהולי, לחשבי השכר, לעובדים ואף לרשויות המס עצמן.  

תודות לתכונות אלה משמשת תוכנת שכר זו את הארגונים הגדולים במשק. נוסף על תכונותיה הבסיסיות, יש לתוכנה זו פונקציות מודולריות נוספות, ובמקביל יכול כל ארגון לבקש התאמה של המערכת בתאם לצרכי ניהול השכר הספציפיים שלו.

 

שדרוג והתאמת התוכנה לארגון

תוכנת השכר מאפשרת התאמה מדויקת לצרכים של כל ארגון וארגון, בזכות מערכת מודולרית של הפקת דוחות ותוספים. לדוגמה, המערכת יודעת להעביר לביטוח לאומי דוח 102 על התשלומים המועברים למוסד לביטוח לאומי באופן קבוע. נוסף על כך, אפשר בזכות פונקציה מיוחדת לחשב מערכת לעידוד שכר לעובדים ולחשב את הפרמיה המגיעה להם. תוכנת שכר זו היא אף בעלת אפליקציה נוחה וידידותית למשתמש, המאפשרת לעובדים נגישות מלאה לשכרם החודשי ודרך חישובו. תוספים אלה ואחרים מעלים את אמינות המערכת ומאפשרים למנהלים ולחשבי השכר שליטה מלאה בניהול השכר החודשי והשנתי.

בזכות התכונות הבסיסיות של תוכנת השכר של מלם, יכול הארגון להתנהל באופן מיטבי. כל נתוני הכספים הקשורים להיבט השכר מנוהלים במקום אחד באמצעות מערכת משוכללת ואפקטיבית. המערכת מספקת סנכרון מלא, שקיפות ונגישות ומונעת הפתעות וכשלים בתחום ניהול השכר.

בין לקוחותינו

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי