02-6700500 שלוחה 1

חדשות

מערכת טופס 101 דיגיטלי שנתי

חובת מילוי טופס 101 בידי שכירים, עם תחילת עבודתם, בתחילת כל שנה קלנדרית, עדכונו במידת הצורך במטרה לקבל הקלות, הטבות מס וזיכויים אשר מגיעים להם, ידועה וברורה למעסיקים.

אבל – לאורך השנים הטפסים מולאו באופן ידני, מה שייצר קושי בקריאתם, אכסונם ושליפתם ממערכות השכר הארגוניות, זאת לצד ריג'קטים רבים מרשויות המס, חוסרים בפרטים נדרשים, בזבוז ניירת ופגיעה באיכות הסביבה.  

מלם שכר פלוס פיתחה לאור הנחיות מס הכנסה, וכחלופה מובהקת למצב הקיים, את מערכת טופס 101 דיגיטלי שנתי, אליה ניתנת לעובדים גישה מכל מקום ובכל עת, עם אפשרות למילוי טופס דיגיטלי ידידותי וירוק (כשפרטיהם האישיים מוטמעים בו מראש).

גם המעסיקים נהנים מתהליך קליטת העובד באופן מסודר, מהיר ומנוטר, ורואים את השינויים שבוצעו ללא צורך לשמור פיזית מסמכים רגולטוריים, נהנים מהרבה פחות פניות שירות למחלקות השכר ורגועים יותר גם ברמת קליטת הטופס בממשק מאובטח מול מערכות השכר וה HR בארגון. 

מעסיקים המעוניינים לקבל הדרכה מסודרת, ללא עלות על מערכת טופס 101 דיגיטלי, פנו אלינו. 

אנו מזמינים אתכם להרחיב את סט הכלים המקצועיים שלכם בנושא טופס 101 דיגיטלי, באמצעות הדרכת וובינר אשר עוסקת בעדכונים ובשינויי טופס 101 דיגיטלי החדש, ברמת המעסיקים והעובדים.

אני רוצה להיות לקוח.ה

הערה! נא למלא את הפרטים החסרים

ביום 8.2.2022 פורסם ברשומות חוק סיוע לשדרות וליישובי הנגב המערבי (הוראת שעה)(תיקון מס'7), התשפ"ב-2022, המאריך את הטבת המס לתושבי שדרות ויישובי הנגב המערבי בארבע שנים נוספות (עד שנת 2025). בהמשך לכך, ביום 10.2.2022 פרסמה רשות המסים את ההנחיות ליישום ההטבה, לפיהן תוקף ההטבה הוא מתחילת שנת המס 2022 וחודש פברואר יכלול גם החזר רטרואקטיבי של הפרשים מחודש ינואר (בכפוף לזכאות).

ההטבה מעניקה זיכוי במס הכנסה בשיעור של 20% מההכנסה החייבת במס ועד לתקרה שנתית של 246,120 ₪ בשנת המס 2022. זכאים להטבה תושבי יישובים אשר בתיהם, כולם או חלקם, שוכנים במרחק של עד 7 ק"מ מגדר המערכת המקיפה את רצועת עזה (יישובי עוטף עזה), וכן יישובים ואזורים נוספים שמתקיימים בהם אותם השיקולים הביטחוניים שמתקיימים ביישובי עוטף עזה, בשל סמיכותם לגדר המערכת המקיפה את רצועת עזה. הישובים מבקיעים, ברור חייל ודורות נכללים ברשימת זו של ישובים מוטבים.

את ההטבה ניתן לקבל על ידי פנייה למעסיק והצגת אישור מהמועצה המקומית על מגורים בישוב מזכה. לוח הניכויים המשמש מעסיקים יעודכן בהתאם לשינויים בחוק. שכירים שעובדים אצל יותר ממעסיק אחד יכולים לקבל את ההטבה באמצעות תיאום מס במערכת המקוונת. תושבים בישובים מזכים שטרם ערכו תיאום מס לשנת 2022 מוזמנים לערוך אותם במערכת תיאומי המס המקוונת. כמו כן, רשות המיסים תתקן באופן יזום תיאומי מס שהופקו במהלך חודש ינואר, לפני אישור החוק. האישורים המתוקנים ישלחו בדואר וניתן יהיה להורידם באזור האישי באתר רשות המסים..

יצוין כי היות וכבר בחודש ינואר 2022 פרסמה רשות המסים בישראל על הכוונה להאריך את ההטבה, במערכות השכר של מלם שכר לא בוטלה ההטבה האמורה בשכר ינואר ובחודש פברואר בוצע עדכון תקרה בלבד בהתאם לשיעור עליית המדד.

שתף :

תפריט נגישות

לקבלת הצעה, השאירו פרטים
ונציג שלנו יחזור אליכם