דלג לתוכן המרכזי
EN
מלם שכר - מקצוענות נטו בשבילך
Malam HR

Malam HR

מערכת משאבי אנוש

מערכת משאבי האנוש המקיפה והמתקדמת ביותר בישראל

כמענה לאתגרי ניהול המשאב האנושי, מעמידה מלם שכר לרשות לקוחותיה מערכת משאבי אנוש המשולבת באופן מלא עם כלל מערכות החברה ובכללן מערכות השכר והנוכחות. בנוסף, מערכת משאבי האנוש Malam HR ניתנת ליישום כמערכת עצמאית ומביאה עמה מגוון יתרונות לניהול המשאב האנושי בארגון.

מערכת משאבי האנוש האינטגרטיבית של מלם שכר הינה מערכת תהליכית. המערכת תומכת במחזור חיים שלם של העובד בארגון משלב הגיוס וקבלת העובד לעבודה, תוך ניהול מלא של כל נתוני העובד הרלוונטיים, בהיבט האישי, המקצועי והארגוני ובכלל זה השכלה, ותק, תפקידים, מבנה ארגוני, תקן מול מצבה, ניהול רווחה, ניהול הדרכה. הלכה למעשה, מחזור החיים מגיע למיצויו עם ליווי מלא של תהליך פרישת העובד. 

עולם ומלואו – בדיוק כמו עובדי הארגון שלכם

היכולת לשלב, ללא ממשקים , את כלל הנתונים במודול משאבי האנוש, לצד מודול הנוכחות והשכר, מאפשרת תגמול מיטבי לעובד מדי חודש תוך חישוב שכר מדויק ונכון. 

המערכת מספקת מגוון שירותים אינטרנטיים לעובד כגון תלוש חכם, קישוריות של תהליכי HR לפורטל הארגוני וניהול מלא של מסמכים רלוונטיים, אלקטרוניים וסרוקים, על מנת לו עצמאות מרבית, יעילות ושקיפות.

המערכת כוללת את היכולות הבאות: ניהול תיק אישי לעובד כולל ארכיון מסמכים, ניהול משימות והתראות, מבנה ארגוני, מחולל מכתבים ואירועים מיוחדים בהתאמה לדרישת הלקוח.

מודולים נוספים המסופקים במערכת: מודול ניהול תקן מצבה, גיוס, רווחה, הערכת עובדים וניהול הדרכה.

ניהול תיק אישי לעובד

בכל הקמת עובד במערכת מנוהל תיק אישי המכיל את פרטיו האישיים (שם, מספר זהות, כתובת, חשבון בנק וכיו"ב), פרטי בן/בת זוג, בני משפחה, תקופות העסקה, ותק, דירוג דרגה, משרות ומשרות היסטוריות, הפסקות עבודה, השכלה, שליטה בשפות, מקצועות, קורסים, שירות צבאי, רכב, הערכות, ממליצים, מכתבים, מסמכים.

ארכיון אלקטרוני לניהול תיק מסמכים ממוחשב

מודול ארכיון אלקטרוני מאפשר ניהול תיק מסמכים ממוחשב לכל עובד, הכולל בתוכו מכתבים, תעודות, אישורים ועוד. כל מסמך מכל סוג ופורמט, משויך לספריה ולתת-ספריה. כל מסמך מקבל מפתוח באמצעות חוצץ ותת-חוצץ לפי נושאים. בנוסף, קיים מנגנון לחיפוש וצפייה במסמכים המקוטלגים השונים. ארכיון זה מבטל את הצורך בניירת ומאפשר שליפה מדויקת ומהירה של מסמכים נחוצים.

אירועים מיוחדים והתאמה לדרישת הלקוח

כחלק מיכולות המערכת, ניתן לבצע התאמה לכל סוגי הדרישות הייחודיות ללקוח על ידי הקמה והוספת שדות מיוחדים כדוגמת אירועים חשובים.

ניהול משימות והתראות

מודול ניהול משאבי אנוש מאפשר קידום משימות ופעולות ("צ'ק ליסט") על פי סדר התרחשותם הרצוי בארגון, תוך הגדרת האחראי והמשימה בכל שלב, התראות למשתמשים השונים, מעקב אחר הזמנים ופתיחת השלבים הבאים בהסתיים שלב קודם.
מודול ההתראות מאפשר יצירת התראה למשתמש בהתמלא תנאי מסוים, כגון הגעת מועד לשיחה עם עובד, גמר תוקף הסמכה, ועוד. 

מבנה ארגוני

המערכת תומכת בניהול עץ מבנה ארגוני על פני רמות שונות (לקוח, משרד, אגף, יחידה וכדומה), כולל שמירת היסטוריה של השינויים בכל יחידה ארגונית. המבנה הארגוני מהווה מרכיב תשתית במערכת ומשותף לכל המודולים. 

פיתוח המערכת חיזק את השותפות האסטרטגית עם מלם שכר. שמעון לוי, סמנכ"ל משאבי אנוש, רשת פתאל

השותפים שלנו

מלון יערים
מנורה מבטחים
וולדורף אסטוריה
קרן מחקרים אסף הרופא
מוזיאון ישראל, ירושלים
מעיני הישועה
משרד הבריאות
הראל
סקאל
ברנקו וייס
הארגז
nextcom
אופטיקה הלפרין
יד ושם
בזק
אוניברסיטת חיפה
קל אוטו
הפניקס
הלמן אלדובי
IAI

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי