מלם שכר - התאמה מושלמת לצרכיך
מלם שכר

מערכת נוכחות - דוח נוכחות אמין

דיווח נוכחות אמין בכל זמן ומכל מקום

דיווח נוכחות העובד בארגון הינו קריטי לחישוב מרכיבי השכר. בכללם: היעדרויות, ימי מחלה וחופשה, שעות נוספות וכיו"ב.

פתרונות דיווח הנוכחות של מלם שכר מבוססים על הבנה מעמיקה של האתגרים מולם ניצבים מנהלי משאבי האנוש וחשבי השכר, ונותנים מענה לניתוח הנוכחות הן בשקיפות לעובד והן בשקיפות למעסיק. כך ניתן להבטיח שהאינטרסים הארגוניים ישמרו, לצד שמירה הדוקה על זכויות העובדים.

נוכחים מכל מקום

מלם שכר פיתחה מגוון פתרונות גמישים וידידותיים למשתמש המאפשרים למנהלי משאבי אנוש ולחשבי שכר לקבל דוח נוכחות המשקף תמונת מצב מדויקת ומהימנה, הן ברמת העובד והן ברמה הכלל-ארגונית :

  • אפליקציית MTA מאפשרת דיווח נוכחות ישירות מהסמארטפון. האפליקציה מדווחת על מיקומו של העובד בעת הדיווח כמנגנון ביקורת.
  • מלם שכר פיתחה את Malam Web Clock עבור עובדים המועסקים באתרים מרוחקים, נמצאים בנסיעות עסקים לחו"ל או עובדים מהבית וגם לכאלה המועסקים כפרילנסרים או עובדי קבלן. מערכת זו מאפשרת לעובד לדווח את שעות עבודתו מכל מקום באמצעות גישה לאינטרנט.
  • מערכת ה-M-Clock מאפשרת קליטה ועריכה בזמן אמת של נתוני דוח הנוכחות, ללא צורך בבקרה בדיעבד.
  • באמצעות מלם שכר אפקטיב ניתן לקבל התראות אודות חריגות בדיווח נוכחות של העובדים בנוסף לתזכורות אודות ימי הולדת ואירועים חשובים אחרים.

 

מלם שכר מזמינה אתכם לגלות פתרונות אלה ועוד רבים אחרים, וליהנות מגישה חדשה לגמרי לדיווח נוכחות ולהפקת דוח נוכחות אמין בארגון.

שעון נוכחות מקוון - M-Clock

בשונה משעוני הנוכחות הפיזיים המוכרים, שעון הנוכחות של מלם שכר מהווה נדבך חשוב בניהול יעיל ובזמן אמת של הארגון, הודות ליכולותיו הייחודיות לקלוט את הנתונים ישירות אל בסיס הנתונים ולבטא בכל רגע נתון תקן אל מול מצבה בארגון.

מערכת סידור עבודה ושיבוץ עובדים

מערכת שיבוץ עובדים, על כל מרכיביה, מהווה ערך מוסף עצום לארגונים המעוניינים לשלוט בהוצאות השכר שלהם טרם עיבודו, ולבצע בקרה, ניתוח ותחקור מקיפים לאחריו.

Malam on Time

מערכת הנוכחות של מלם שכר פותחה כדי לתת מענה מקיף ומעמיק לחישוב וניתוח שעות עבודה חודשיות של העובד, המהוות את החישוב המרכזי במרכיבי שכרו. מערכת השכר מספקת מענה מושלם לחשבי השכר בארגון, תוך שמירה על זכויות העובד ומציגה נתוני אמת בשקיפות מלאה.

דיווח טלפוני קווי

מלם שכר מציעה פתרונות לרישום נוכחות באמצעות טלפון נייח.
דיווחי הנוכחות מבוצעים על ידי העובדים באמצעות שימוש פשוט במערכת קולית וידידותית דרך טלפון קווי.

Mobile Time Attendance - דיווח נוכחות סלולרי

מערכת ה- Mobile Time Attendance) MTA) פרי פיתוחה של מלם שכר, מאפשרת דיווחי נוכחות באמצעות אפליקציה המותקנת על גבי מכשיר הטלפון הסלולארי.

מלם שכר אפקטיב

מוצר זה מעניק למנהל, בעידן המידע, את המידע המזוקק והחיוני ביותר לו הוא זקוק לצורך שיפור ביצועי הארגון עליו הוא מופקד, בזמן אמת, וללא צורך בהשקעה יזומה של תשומות כלשהן מצדו.

ניהול משימות/פרויקטים באישור המדען ראשי - OCS

מערכת דיווחי הנוכחות עומדת בדרישות "המדען הראשי".
בין היתר, המערכת מקצה שעות למשימות, על פי הוראות ותקנות המדען הראשי, לדיווחי נוכחות פרויקטליים ומאושרת בגרסה 1.0 על ידו.
עיריית אשדוד מנהלת במערכת מלם שכר את מרבית מערכות הליבה שלה לרבות שכר, נוכחות, משאבי אנוש, מודול מורים, 101 אלקטרוני ועוד.
אנו רואים במלם שכר שותף מלא ואיכותי לאורך לדרך מעל ומעבר לספק נתונים.
איילה גיני, מנהלת מח' מיכון בקרה ונהלים, עיריית אשדוד

השותפים שלנו

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי