מלם שכר - התאמה מושלמת לצרכיך
מערכת סידור עבודה ושיבוץ עובדים

מערכת סידור עבודה ושיבוץ עובדים

מערכת סידור עבודה ושיבוץ עובדים, על כל מרכיביה, מהווה ערך מוסף עצום לארגונים המעוניינים לשלוט בהוצאות השכר שלהם טרם עיבודו, ולבצע בקרה, ניתוח ותחקור מקיפים  לאחריו.

המערכת הינה אינטגרטיבית אל מול מערכת הנוכחות והשכר ומאפשרת למנהל לבצע תכנון עבודה יעיל של העובדים ברמה היומיומית תוך בקרה על העלויות הנגזרות מפעילויות אלו והצלבת תכנון מול ביצוע.

באמצעות המערכת ניתן לבצע שיבוץ עובדים ע"פ תקציב שיוגדר מראש במערכת.

המערכת מציעה כלי ויזואלי ונוח למשתמש לשיבוץ עובדים לפעילויות תוך הצגת תעדוף והתראות בכדי להביא לשיבוץ מיטבי, תוך אפשרות לניהול מרכזי ממטה החברה.
בנוסף לכך , המערכת מציעה כלים לבקרת תהליך זה ברמה יומית, שבועית וחודשית.

מערכת סידור העבודה ושיבוץ עובדים מאפשרת לקבוע את התקן החודשי ברמת הארגון ותקן יומי למחלקה לפי פרמטרים שונים הנגזרים מפעילויות בארגון.

סידור עבודה למגזר הקמעונאי

מערכת סידור עבודה מאפשרת לארגונך חסכון כספי, ושומרת על חוקי העבודה והמנוחה בארגון. בענף הקמעונאי, השיבוץ מתבצע לפי תקציב המוגדר מראש לכל מחלקה. כך המנהל בארגון יכול למקסם את שיבוץ העובדים ויכול לשלוט על ההוצאה הכספית הצפויה.

מערכת שיבוץ משמרות מלונאי

מערכת שיבוץ העובדים הינה אחד מן הכלים החדשניים והמבוקשים בתחום המלונאות. המערכת פותחה על ידי מלם שכר מתוך היכרות וניסיון עם אתגרי תחום זה ומאפשרת את שיבוצו של כוח האדם בהתאם לצרכים משתנים, על מנת לעמוד ביעדים הארגוניים.

מערכת שיבוץ משמרות אחיות

מערכת שיבוץ אחיות נותנת מענה מלא לסידור משמרות עובדים כולל כוננויות ותורנויות . כל זאת באמצעות כלים ויזואליים נוחים מהירים וידידותיים למשתמש. שיבוץ העובדים לפעילויות השונות מתבצע תוך הצגת תעדוף והתראות על מנת להגיע לשיבוץ מיטבי עבור הארגון ועובדיו.

מערכת שיבוץ מורים

מלם שכר גאה להציע מערכת מתקדמת לשיבוץ מורים ועבודי הוראה. מערכת השיבוץ מאפשרת תמיכה בהרשאות בהתאם לסמכויות המוגדרות לדרגים השונים בארגון, תוך תמיכה מלאה בכל הנחיות וטבלאות משרד החינוך ובכל התקנות והרפורמות של משרד החינוך כולל יישום רפורמות חדשות המתעדכנות מעת לעת.
מקובל לראות את מערכות המידע השונות בתחום משאבי אנוש, נוכחות ושכר כפחות או יותר אותו הדבר. השירות הוא שמבדיל בין חברה לחברה.
מלם שכר והרפרנטים השונים אשר מולם אנו עובדים, מצטיינים במתן שירות שאין כדוגמתו בזמינות, בנכונות לסייע, במתן פתרונות ובכל שנדרש. ממליצה בחום.
סמדר תקוה, מנהלת אגף משא"נ, עיריית מעלה אדומים

השותפים שלנו

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי