מלם שכר - השכר שלנו, השקט שלך
מערכת שכר

מערכת שכר

חישוב שכר הנכון והמדויק ביותר בישראל

מלם שכר הינה החברה הגדולה והמובילה בישראל בפיתוח, יישום וניהול מערכות שכר מתקדמות. החברה מציעה שלל פתרונות חישוב, ניטור, תחקור וניהול שכר, המשרתים הן את חשבי השכר בארגון, הן את הדרג הניהולי והן את עובדי הארגון עצמם, שזוכים לנגישות למידע החשוב להם.

הפתרונות של מלם שכר פועלים בתיאום עם תקנות העבודה הקבועות בחוק הישראלי וכן עם רשויות המס ,המוסד לביטוח לאומי וכל קופות הגמל. שינויים בחוק מתעדכנים באופן אוטומטי, כך שניתן להבטיח שליטה מלאה וסנכרון מדויק בין כל המרכיבים המשפיעים הן על התשלום לעובד והן על הוצאות הארגון.

המשוואה הנכונה להצלחה

נוסף על הפתרונות הקיימים, מלם שכר מציעה התאמה אישית של מערכת השכר על ידי יישום תוספים ידידותיים למשתמש או על ידי פיתוח יכולות כנדרש, כדי להבטיח שלקוחותיה יזכו למוצר שמשרת נאמנה את צרכיהם הספציפיים.

מחויבות עמוקה זו להבטחת שביעות רצונם של לקוחות מלם שכר באה לידי ביטוי מדי חודש, כאשר יותר מ-850,000 תלושי משכורת בישראל מונפקים באמצעות מערכת השכר של החברה.

מלם שכר מזמינה אתכם להצטרף למאות הארגונים שכבר בחרו, וליהנות מפתרונות השכר המבוקשים בישראל.

מערכת Malam PayRoll

מערכת השכר Malam PayRoll הינה חלק מהפתרון הייחודי של מלם שכר הן בהיבט המקצועי והן בהיבט הטכנולוגי. המערכת הינה חלק אינטגראלי בתפיסת הפתרון הכולל לניהול ההון האנושי ומאפשרת לארגון לשלוט בהוצאות השכר שלו עוד לפני עיבודו, ולבצע בקרה, ניתוח ותחקור מקיפים לאחריו.

תביעות ודיווחים ממוכנים לביטוח לאומי

קובץ 102, קובץ זיכויים, תביעת גמלאות ביטוח לאומי, ממשק לידות וקבצי מבוטחים.

סימולטור שכר פרטני וקיבוצי

המערכת מאפשרת לארגון מרחב היערכות באמצעות סימולציה עבור שינויים בהסכמי השכר טרם יישומם בפועל. עם כניסתם של עדכונים המערכת מסונכרנת אוטומטית, למרכיבי השכר הקבועים בחוק.

חישוב פיצויים וגמר חשבון

ניתן לבצע חישוב פיצויים ומענקי פרישה לעובד שסיים את עבודתו, במסלול פיצויים או במסלול פרישה לגמלאות, כולל: מענק הסתגלות, הודעה מראש, פדיון חופשה, פדיון מחלה וכדומה.

מערכת 101 אלקטרוני

מלם שכר פיתחה מערכת להפקה, מילוי וניהול אלקטרוני של טופס 101, אשר קיבלה את אישור רשות המיסים.

אפליקציית נתוני שכר בסלולר

אפליקציית M-SLIP לצפייה בנתוני השכר בסלולר, מאפשרת גישה קלה לנתוני השכר העיקריים של העובד כולל ברוטו, נטו, ניכויים עיקריים ויתרות חופשה ומחלה. זמינות הנתונים באפליקצייה הינה מיידית עם תום חישוב השכר (לאחר אישור הארגון).

מערכת שכר עידוד

מערכת שכר עידוד הינה מערכת ממוחשבת המבצעת את חישובי הפרמיה לעובדים.

בין לקוחותינו

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי