דלג לתוכן המרכזי
EN
מלם שכר - השכר שלנו, השקט שלך
מלם שכר

משאבי אנוש

ראייה מקיפה של חיי העובד בארגון

ניהול משאבי אנוש מחייב מציאת איזון בין שימור האינטרסים הארגוניים, שקיפות בהתנהלות השוטפת מול העובדים, בחינה מדויקת של יעילות העבודה והתהליכים הארגוניים ואוזן קשבת לאתגרים העולים לאורך חייהם של העובדים בארגון.

מלם שכר הינה החברה הגדולה והמובילה בישראל בפיתוח ויישום של מערכות משאבי אנוש. ניהול המשאב האנושי בארגון מחייב קבלת תמונת מצב כוללת, משולבת ופרטנית של כל המידע הרלוונטי אודות העובד בארגון. כגון: קליטה, מסמכים ותיק אישי, שיוך לקבוצות ולצוותים, תחומי אחריות וכדומה.

פתרונות החברה מסייעים לאלפי מנהלי משאבי אנוש לקבל נקודת מבט מקיפה ומהימנה לתוך עולמו של העובד, הישגיו וצרכיו הספציפיים  ולאפשר להם לבצע פעולות מושכלות ואינפורמטיביות על בסיס מידע רחב ומקיף.

צומחים יחד אתכם

מערכת משאבי האנוש של מלם שכר פועלת בסנכרון מלא עם מערכות אחרות של החברה, דוגמת מערכת השכר ומערכת הנוכחות. ניתן להוסיף לה תוספים ויכולות מיוחדות בהתאם לצורך. לא זו בלבד שמובטחת למשתמש חוויה רציפה וחלקה במעבר בין חלקי המערכת השונים, אלא שניתן להגיע לפילוח חד ומדויק על פי פרמטרים רבים, הן ברמת העובד והן ברמת הארגון.

מלם שכר מתגאה בפיתוח וביישום כלים גמישים ורב-תכליתיים, המבטיחים כי המערכת תוכל לגדול ולאכלס בקשות חדשות בפשטות ובמהירות גם בעתיד.

מלם שכר מזמינה אתכם להצטרף למאות הארגונים שכבר בחרו, וליהנות מפתרונות משאבי האנוש המבוקשים בישראל.

Malam HR

מענה לאתגרי ניהול המשאב האנושי, מעמידה מלם שכר לרשות לקוחותיה מערכת משאבי אנוש המשולבת באופן מלא עם כלל מערכות החברה ובכללן מערכות השכר והנוכחות. בנוסף, מערכת משאבי האנוש Malam HR ניתנת ליישום כמערכת עצמאית ומביאה עמה מגוון יתרונות לניהול המשאב האנושי בארגון.

גיוס וניהול מועמדים

מודול גיוס עובדים במערכת, מתבצע מול משרה מבוקשת (או ניהול מועמדים כללי) ומאפשר פתיחת משרה לגיוס, קליטת מועמדים ומסמכי גיוס, השוואת נתוני המועמד לדרישות המשרה, דוחות ופלטים.

ניהול רווחה

מודול רווחה מאפשר למנהל הרווחה, לנהל את הפעילויות השוטפות בארגון בצורה נוחה, מהירה ויעילה יותר.

ניהול הדרכה

המערכת מאפשרת תיעוד השתלמויות וקורסים לעובד, ניהול היעדרויות בגין אותן השתלמויות, תיעוד הנתונים בתיק העובד ועוד.

ניהול תקנים

מערכת מלם שכר מאפשרת הצגת תקן מול מצבה ברמה הכלל ארגונית ברמת יחידה בארגון עד רמת המשרה הבודדת, כולל דו"חות תקן מול מצבה היסטוריים. ניתן לנהל משרות (ובצמוד – ניהול התקנים, לפי תקן וסוג תקן לכל משרה) המבוסס במערכת על הגדרות המשרה.

ניהול קידום דרגות עובדים

למערכת יכולות להגדרת מתח דרגות ומסלולי קידום ע"פ חוקת הארגון ותמיכה בכל הנחיות השלטון המקומי, למגזרים השונים של העובדים.

הערכת עובדים

המערכת תומכת בניהול מקביל של מספר טפסי הערכה (הערכת עובד וניסיון, הערכת עובד רגיל, הערכת מנהלים) באמצעות טופס מקוון אשר מתעדכן אונליין בתוך המערכת ומחשב בעת מילוי הטופס את הציון המשוקלל של העובד, תוך שקלול השאלות המוגדרות בטופס.

פורטל שירות לעובד

ה-ESS בא לייעל את עבודת מחלקת משאבי האנוש בארגון באמצעות הנגשת פעולות ופריטי מידע ישירות לעובד, ללא צורך בפעולה אקטיבית מצד מנהלי משאבי האנוש.

SAP HR

מודול SAP HR הינו אחד הפתרונות המתקדמים והנפוצים בעולם בתחום מערכות ה-ERP בכלל, ובתחום משאבי האנוש בפרט.
ההירתמות של מלם שכר ללכת אתנו לפרויקטים חדשים ומאתגרים היא שמקדמת את אל על ומלם שכר לשותפות אסטרטגית. אל על

השותפים שלנו

משרד הבטחון
הסוכנות היהודית
Tamares
קרן מחקרים אסף הרופא
בזק
ק.א.ל
טלכלל
וולדורף אסטוריה
פתאל
קל אוטו
אופטיקה הלפרין
המרכז הרפואי זיו
המכללה האקדמית עמק יזראל
UniLink
ZARA
אלבר
משרד הבטחון
The Scots Hotel
מלון ממילא
R.G.E

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי