מלם שכר - מקצוענות נטו בשבילך
מאמרים

ניהול עובדים מכל מקום בעולם – התוכנות לחישוב שכר, פנסיה וכח אדם

31 יולי, 2017

תוכנות ואפליקציות מתקדמות לחישוב שכר, פנסיה ונוכחות עובדים, מאפשרות למעסיקים לנהל את מערך השכר וכח האדם בשקיפות, מכל מקום ובכל זמן.

יעילות ושקיפות הן אבני היסוד להתנהלות תקינה של מעסיקים וגופים מוסדיים. בעידן של טכנולוגיות מתקדמות המאפשרות זרימת מידע בערוצי תקשורת שונים ומגוונים, מצופה ממערכות המידע לניהול כוח אדם להתאים את עצמן למציאות החדשה ולספק למשתמשים מידע זמין, נגיש, מדויק ובזמן אמת.

כשעובד מדווח על נוכחות מהנייד אתם יכולים לדעת את המיקום שלו. כשהחקיקה מתעדכנת, אתם הראשונים לדעת. כשצריך להפיק טופס 106, יש מי שיבצע את זה עבורכם. ההפקדות הפנסיוניות מדוייקות. הוצאות השכר ידועות מראש. כל פעולה מתבצעת בשקיפות מלאה מול העובדים והרשויות. כך תתקדמו למערכות החדישות ביותר לחישוב שכר, פנסיה ונוכחות עובדות. 

היכולות של מערכת השכר לטובתכם

מערכת השכר פועלת עבור חשבי שכר בארגונים, הנהלה ועובדים גם יחד. המערכת - Malam PayRoll עונה לצרכים של כלל הארגון על רבדיו השונים תוך מתן כלים משוכללים לניהול כוח אדם, ביצוע תשלומי שכר על נגזריו, הפקת תלושי משכורת, שליטה בהוצאות שכר, הפקת דוחות בקרה, הנפקת טפסים לרשויות החוק והנגשת המידע לעובד באמצעות אפליקציה ייעודית הניתנת להפעלה מכל מכשיר נייד. 

האם המערכת מסונכרנת עם רשויות החוק והמס?

בהחלט. המערכת מתעדכנת באופן יזום על ידי צוות המומחים של מלם שכר מייד אחרי כל עדכון בהוראות החוק והרגולטורים השונים (רשות המסים, המוסד לביטוחי לאומי, הרשות לשוק ההון וכו'), כך שכל המשתמשים בה נחשפים למידע אמין, שנמסר בזמן אמת. באופן זה, הם מודעים לכל המרכיבים העדכניים ביותר המשפיעים על השכר והאירגון. בנוסף, מערכת השכר מספקת שירותי דיווח דיגיטאליים לרשויות, כגון טופס 126, טופס 102, תביעות לביטוח לאומי, קבצי מבוטחים ועוד. 

מה קורה כשרוצים לשנות הסכמי שכר?

מערכת השכר לא רק מסוגלת ליישם שינויים למיניהם בצורה מהירה ומדויקת, אלא היא גם מאפשרת לדמות אותם מראש ברמת הארגון, הפרט, הברוטו והנטו. למשל, במידה והאירגון צריך להיערך לשינויים בהסכמי שכר קיבוציים או אישיים, באמצעות מערכת השכר אפשר לערוך סימולציה מקדימה לבדיקת העלויות ותקינות היישום של השינוי ולאחר האישור להטמיעו במידי בסביבת אמת. 

מערכות פנסיוניות לכולם!

מעסיק? גוף מוסדי? יש למערכות שלנו פתרונות לכולם והם הטובים ביותר הקיימים בשוק. מערכת החיסכון הפנסיוני מתאימה לניהול וסליקה מבוקרים של הפקדות פנסיוניות למעסיק, בהתאם לתקנות תשלומים לקופות גמל, הנדרשות לכל המעסיק מעל ל- 50 עובדים. מערכות אלו מספקות למעסיקים וגופים מוסדיים מידע על הפרשות העובדים לחסכונות לטווח ארוך, ונותנות שירותי קליטת קבצי הפקדות, ביצוע תשלומים פנסיוניים וקליטת היזון חוזר. 

כך נמנעים מטעויות בדיווח נוכחות

מרכיבים רבים נדרשים לחישוב השכר על פי שעות העבודה. כולנו בני אדם. מחלות, חופשות, היעדרויות בנסיבות אישיות ועד לשעות נוספות - כל אלו הם עניין שבשגרת ניהול כח האדם. מערכות דיווח הנוכחות חייבות לפיכך להיות "רגישות" ולהציע פתרונות גמישים. פתרונות הדיווח שלנו נבנו לאחר שנשקלו כלל השיקולים, מנקודת מבטם של מנהלי משאבי האנוש וחשבי השכר גם יחד. כך למשל, מציעות המערכות דיווח נוכחות באמצעות, שיחה טלפונית וזיהוי קולי או דרך האפליקציה במכשיר הנייד או אתר אינטרנט. זאת ועוד, המערכות שלנו מספקות כלים לניהול יעיל של כוח אדם באשר לשיבוץ, ניהול משימות העובדים וקבלת מידע חיוני לצורך שיפור הביצועיים של הארגון. מערכות הדיווח מסנכרנות בין מכלול הצרכים ומשקפות במדוייק את פעילותו של העובד, כך שהתוצאה היא אמינות, שקיפות מלאה ושיתוף פעולה. זכויות המעסיק והעובד, יישמרו באותה מידה. דוגמא לכך, היא הערך המוסף שנותנת מערכת M-Clock, המאפשרת לקלוט ולבצע עריכה בנתוני דו"חות נוכחות מבלי הצורך בביצוע בקרה בדיעבד. הכל בזמן אמת ובעזרת אפליקציות מתקדמות. 

אספקת מידע ונתונים בעזרת אפליקציות מתקדמות

כל המערכות לחישוב שכר, פנסיה ונוכחות עובדים, ניתנות לנגישות מכל מקום בעולם. איך? בזכות האפליקציות המתקדמות שפותחו עבורן. כך למשל, אפליקציית MTA מאפשרת לעובדים לדווח על התייצבותם לעבודה דרך המכשיר הנייד ובו בזמן, מדווחת למעסיקים על מיקומו הפיזי של העובד. באופן זה נוצרת שקיפות מלאה ויחסים מהימנים וטובים בין העובדים למעסיקים, תוך נוחות מרבית לשניהם.  אם העובדים נמצאים בשטח גיאוגרפי מרוחק או מועסקים כפרילנסרים, אפשר להיעזר באפליקציית Malam Web Clock המדווחת מכל מקום דרך רשת האינטרנט. מעבר לכך, מעסיקים ועובדים יכולים לראות מכל מקום בעולם את נתוני השכר תלוש השכר האישיים, באמצעות אפליקציית M-Slip, לאחר שאלו חושבו ואושרו על ידי האירגון. 

בין לקוחותינו

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי