דלג לתוכן המרכזי
EN
מלם שכר - התאמה מושלמת לצרכיך
סימולטור שכר פרטני וקיבוצי

סימולטור שכר פרטני וקיבוצי

סימולטור השכר הינו כלי חיזוי מתקדם המאפשר למשתמש ולמנהלים בארגון לבחון אירועים ושינויים עתידיים ובכך לקבל החלטות ארגוניות בתחום השכר.

חישוב השכר ועלויות  המעסיק בהרצת סימולציה ,מפעיל חוקת שכר אמיתית ולא חישוב על פי מקדמים והנחות עבודה, לכן התוצאות הינן מדוייקות ולא משוערות.

בעולם דינמי ומשתנה, עלויות שכר הן חלק מהותי בתכנון ההוצאות הכספיות של הארגון. הסימולטור מאפשר לבדוק את המשמעויות הכספיות כאשר יש שינויים בארגון כגון: התייעלות, שינוי בהסכמי השכר, פרישת עובד ועוד. הסימולטור מאפשר הצגת ההשלכות של השינויים בעלויות השכר לדרג הניהולי באמצעות דוחות כגון: השוואת עלות, השוואה בין נתוני הסימולציה לבין הנתונים בפועל ברמה החודשית ועוד.

סימולטור השכר הינו סביבה נפרדת בבסיס הנתונים. אף על פי שמודול הסימולציה הינו חלק ממערכות השכר, הפעלת מערכת הסימולציה אינה משפיעה על נתוני מערכות השכר השוטפות או על ביצועי המערכת.

המערכת מאפשרת לארגון מרחב היערכות באמצעות סימולציה עבור שינויים בהסכמי השכר טרם יישומם בפועל. עם כניסתם של עדכונים המערכת מסונכרנת אוטומטית, למרכיבי השכר הקבועים בחוק.

סימולציית השכר מתבססת על נתוני אמת ממערכת השכר באופן שקוף למשתמש. נתונים אלו מועתקים ע"י המשתמש למערכת לצורך ביצוע הסימולציה ולא משנים את נתוני המקור.

המשתמש יכול לשנות את אחד המרכיבים או יותר בפרמטרים המשפיעים על השכר ולקבל את השפעת השינוי בכל מרכיבי השכר כגון: ברוטו, נטו ועלות למעביד בערכים נומינליים וריאליים.

  • עבודה עצמאית - המערכת מאפשרת ביצוע סימולציות פרטניות וקיבוציות ע"י המשתמש בארגון באופן עצמאי.
  • רמות סימולציה - המערכת מאפשרת ביצוע סימולציות וחקירת נתונים מרמת העובד הבודד, דרך אוכלוסייה נבחרת ועד לכלל אוכלוסיית העובדים.
  • מקורות המידע - המערכת מכילה נתוני מצבת עובדים במערכת השכר, נתונים היסטוריים מתוך מערכת השכר, חוקת השכר בחברה (הסכמי עבודה, הסכמים קיבוציים וכיו"ב)
  • אוכלוסיות – הסימולטור כולל אשף להגדרת אוכלוסיות על פי תנאים או לפי בחירה חופשית של עובדים. ניתן גם להקים יחידות ארגוניות חדשות.
  • סימולציה לבניית שכר עתידי - המערכת מאפשרת בדיקה של שינויים עתידיים ברכיבי השכר באמצעות אפשרות לניתוח רגישות והסקת מסקנות על אופן ההשפעות של שינויים בסעיף עלויות השכר בטווח הקצר והטווח הארוך.
  • תחקור תוצאות סימולציה – ניתן לתחקר ולהשוות בין סימולציות.
  • אפשרויות להגדרת שינויים - בסימולטור השכר קיימות אפשרויות רבות להגדרת שינויים הבאות לידי ביטוי ברמות הבאות: שינויים ברמת הנתונים האישיים של העובד או האוכלוסייה, שינויים ברמת דיווחי רכיבי השכר של עובד או אוכלוסייה  (לדוגמא העלאת/ הקטנת רכיב שכר באחוזים או כמויות, ביטול רכיב שכר, עדכון רכיבי שכר ועוד).
  • אפשרות לשמירת סימולציות - המערכת שומרת סימולציות שנעשו ע"י משתמשים במערכת, לפי מספר מזהה חד ערכי, תיאור הסימולציה, תאריך ושעת ביצוע הסימולציה. המערכת מאפשרת גם להשוות בין סימולציות שונות.
ההירתמות של מלם שכר ללכת אתנו לפרויקטים חדשים ומאתגרים היא שמקדמת את אל על ומלם שכר לשותפות אסטרטגית. אל על

השותפים שלנו

עמותת אותות
H&M
רמות ניהול ואחזקת מבנים
משרד הבטחון
משרד הבריאות
וישיי
עמיתים
בי"ח רמב"ם
משרד הבטחון
הסוכנות היהודית
ק.א.ל
המוסד לביטוח לאומי
נעמת
שיבא תל השומר
משרד האוצר
Hilton
ZIM
עיריית ירושלים
גני ירושלים
אגד

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי