02-6700500 שלוחה 1

חדשות

עפים על הענן – היתרונות של מערכות משולבות בענן לניהול המשאב האנושי בארגון

למעבר של מערכות לניהול המשאב האנושי בארגון לענן יש משמעות רבה, מעבר לשינויים הטכנולוגיים.
מערכות משולבות, מתפעול יומיומי של כוח אדם (פתרונות נוכחות), דרך חישובי שכר ועד לניהול משאבי אנוש בארגון, מאפשרות לכם לנהל ביעילות את המידע לאורך כל מחזור חיי העובד בארגון ולהעצים את הביצועים העסקיים.
כשהן בענן, הן מאפשרות מהירות תגובה, ניידות וגמישות, ומסייעות לאנשי משאבי האנוש לצמצם עבודה אדמיניסטרטיבית ולהתמקד בליבת הפעילות לניהול המשאב האנושי, בקלות וביעילות.

מערכות בהתקנה מקומית דורשות תשתיות יקרות של שרתים, שעוני נוכחות וכד', התקנה, שדרוגים, תחזוקה, גיבויים ועוד. כל זה נחסך מהארגון עם המעבר לענן.

התהליך התחיל עם המעבר ל- mobile והצורך לתת פתרונות גם לאנשי שטח, אך צבר תאוצה ככל שהעבודה ההיברידית והעבודה מרחוק הפכה להיות חלק מהשגרה. יתרה מזו, שינוי התפישה לפיה מערכות ה- HR אינן משרתות רק את מחלקת משאבי האנוש והמנהלים, אלא גם את העובדים, חייב מעבר לפתרונות שניתן לגשת אליהם מכל מקום, בכל זמן ובאמצעות כל מכשיר קצה.

יותר ויותר ארגונים מכירים בתועלות של מערכות בענן לניהול המשאב האנושי וביכולתן לקצר תהליכים, לבצע אוטומציה, להכניס יישומים חדשים להתמודדות עם אתגרים עסקיים, לתת מענה לצרכי העובדים ולהסיר מחסומים בדרך לחדשנות הארגונית.

יכולות HR בענן מהוות אבולוציה בטכנולוגיה. ובהקשר של הטרנספורמציה הדיגיטלית של ה-HR, אנו ניצבים מול מהלכים מהפכניים של ממש, ואותם כבר אי-אפשר לעצור.

אז הנה חלק מהיתרונות של מעבר למערכת לניהול המשאב האנושי בענן:

1. מערכת ניהול מרכזית

הכל נמצא במקום אחד עם תוכנת משאבי אנוש מבוססת ענן. לא משנה מה גודל העסק שלכם, אתם והעובדים שלכם, יכול לגשת לנתונים חיוניים מכל מקום ובכל זמן, באמצעות כל דפדפן ומכל מכשיר קצה. ומכיוון שהכל נמצא במקום אחד, שום דבר לא הולך לאיבוד.

2. גמישות וזריזות

מערכות HR בענן מאפשרות זריזות וגמישות – העלייה לאוויר מהירה והן ניתנות להתאמה כך שיתנו מענה לצרכים של העסק שלכם ככל שהם משתנים. הגישה המודולרית של המערכות מאפשרת הרחבה ככל שהארגון שלכם צומח והצרכים שלכם מתרחבים.

3. חיסכון בזמן

השימוש במערכות משולבות בענן מצמצם את כמות המשימות הניהוליות שאתם צריכים לבצע. תהליכים מתבצעים באופן אוטומטי ומאפשרים זרימת מידע בין המערכות השונות. כל שינוי או עדכון מתבצע רק פעם אחת ומבטיח עקביות.

4. שיפור חוויית המשתמש

ממשקי משתמש ידידותיים ואינטואיטיביים במחשב, באפליקציית מובייל, בטפסים אלקטרונים ועוד, מבטיחים הטמעה קלה, שימוש שוטף במערכות, צמצום טעויות, כפילויות וחוסרים ועוד – מה שמעניק לכם הרבה יותר ביטחון ברמת הדיוק של מידע ורישומי העובדים שלכם.

5. אבטחת מידע

עמידה בסטנדרטים המחמירים ביותר של אבטחת המידע, שמירה על פרטיות המידע ודרישות תקן GDPR, כמו גם מנגנוני הרשאות המבטיחים שכל משתמש נחשף רק למורשים ואך ורק למידע הרלוונטי עבור כל משתמש.

6. תובנות

דוחות מובנים וכלי Analytics לניתוח נתונים משולבים ממערכות שונות, מאפשרים לכם הפקת דוחות מורכבים שמצליבים נתונים ומאפשרים לכם ניתוח נתונים, זיהוי מגמות, קבלת החלטות ונקיטת פעולות נדרשות.

7. תאימות לדיני עבודה ורגולציה

הדרישות הרגולטוריות מאנשי מקצוע בתחום משאבי אנוש הולכות וגדלות, עם ההחלה דיני עבודה ושל חוקים מחמירים יותר ויותר של הגנה על הפרטיות. מערכות בענן מתעדכנות אוטומטית עם כל שינוי בחקיקה, ברגולציה, שינויים במיסוי וכד’, ובכך נותנות מענה אוטומטי להיבטים של תהליכי תאימות ומספקות ביקרות מעקב.

8. התאמה לגודל ולצרכים – Scalability

עסקים משתנים בהתאם לתנודות כלכליות. חלקם בתאוצה של צמיחה בעוד שאחרים נאלצים להצטמצם בתקופות ממסוימות. כשהמערכות שלכם בענן יש לכם גמישות ויכולות התאמה ואתם יכולים להגדיל או להקטין לפי הצורך.

9. עלות-תועלת

בזכות החסכון בתשתיות, פתרונות משולבים בענן לניהול המשאב האנושי בארגון נותנים את המענה המיטבי במונחי עלות-תועלת. הם מתוכננים לוודא שתפיקו מהמערכות את המרב, תקבלו את התמורה המיטבית על השקעתכם ותשפרו את התוצאות העסקיות.

10. שירות

גם מבחינת השירות, ספק מערכות משולבות בענן לוקח על אחריותו את הניהול השוטף של האפליקציה. הוא מאפשר לכם להנות באופן אוטומטי מכל שדרוג של המערכת, מבטיח שהמערכות יעודכנו בהתאם לדרישות החקיקה ושינויי רגולציה, מבצע גיבויים אוטומטיים ונותן שירות לקוחות, תחת גג אחד, ללא צורך לפנות לספקים שונים.

 

יותר ויותר ארגונים עסקיים בוחרים לעבור למערכות HR בענן, מתוך הבנה של החיסכון בתשתיות, בהתקנות ובשדרוגים, ההכרה בגמישות ובזריזות שלהן – תכונות המאפשרות לארגון לספק לעובדיו מערכות ידידותיות וניידות יותר, נגישות מכל מקום, בכל זמן, ותורמות לחוויית העובד ולמחוברות שלו לארגון.

 

למידע נוסף אודות NeoPay הפתרון המשולב בענן לניהול כל נושאי השכר ונוכחות עובדים, הקליקו

ביום 8.2.2022 פורסם ברשומות חוק סיוע לשדרות וליישובי הנגב המערבי (הוראת שעה)(תיקון מס'7), התשפ"ב-2022, המאריך את הטבת המס לתושבי שדרות ויישובי הנגב המערבי בארבע שנים נוספות (עד שנת 2025). בהמשך לכך, ביום 10.2.2022 פרסמה רשות המסים את ההנחיות ליישום ההטבה, לפיהן תוקף ההטבה הוא מתחילת שנת המס 2022 וחודש פברואר יכלול גם החזר רטרואקטיבי של הפרשים מחודש ינואר (בכפוף לזכאות).

ההטבה מעניקה זיכוי במס הכנסה בשיעור של 20% מההכנסה החייבת במס ועד לתקרה שנתית של 246,120 ₪ בשנת המס 2022. זכאים להטבה תושבי יישובים אשר בתיהם, כולם או חלקם, שוכנים במרחק של עד 7 ק"מ מגדר המערכת המקיפה את רצועת עזה (יישובי עוטף עזה), וכן יישובים ואזורים נוספים שמתקיימים בהם אותם השיקולים הביטחוניים שמתקיימים ביישובי עוטף עזה, בשל סמיכותם לגדר המערכת המקיפה את רצועת עזה. הישובים מבקיעים, ברור חייל ודורות נכללים ברשימת זו של ישובים מוטבים.

את ההטבה ניתן לקבל על ידי פנייה למעסיק והצגת אישור מהמועצה המקומית על מגורים בישוב מזכה. לוח הניכויים המשמש מעסיקים יעודכן בהתאם לשינויים בחוק. שכירים שעובדים אצל יותר ממעסיק אחד יכולים לקבל את ההטבה באמצעות תיאום מס במערכת המקוונת. תושבים בישובים מזכים שטרם ערכו תיאום מס לשנת 2022 מוזמנים לערוך אותם במערכת תיאומי המס המקוונת. כמו כן, רשות המיסים תתקן באופן יזום תיאומי מס שהופקו במהלך חודש ינואר, לפני אישור החוק. האישורים המתוקנים ישלחו בדואר וניתן יהיה להורידם באזור האישי באתר רשות המסים..

יצוין כי היות וכבר בחודש ינואר 2022 פרסמה רשות המסים בישראל על הכוונה להאריך את ההטבה, במערכות השכר של מלם שכר לא בוטלה ההטבה האמורה בשכר ינואר ובחודש פברואר בוצע עדכון תקרה בלבד בהתאם לשיעור עליית המדד.

שתף :

תפריט נגישות

לקבלת הצעה, השאירו פרטים
ונציג שלנו יחזור אליכם