דלג לתוכן המרכזי
EN
מלם שכר - התאמה מושלמת לצרכיך
פתרונות למעסיקים

פתרונות למעסיקים

פתרונות יעילים ושקופים לניהול החסכון הפנסיוני

תקנות הפיקוח על שירותים פיננסיים (קופת גמל)(תשלומים לקופת גמל), תשע"ד 2014, אשר נכנסו לתוקף בינואר 2016, מטילות על המעסיק אחריות ישירה לתשלום ודיווח בגין הפקדת כספים לחסכון הפנסיוני עבור העובדים.

במסגרת התקנות, קבעה רשות שוק ההון, ביטוח וחסכון, כללים להעברת נתוני הפיצול והתשלומים ע"י המעסיק וחייבה את הגופים המוסדיים להחזיר היזונים חוזרים, אשר יאפשרו למעסיק לבצע בקרה מלאה על קליטת התשלומים בגין עובדי המעסיק, במערכות הזכויות של הגופים המוסדיים. כחלק בלתי נפרד מתקנות אלו, המעסיק הופך להיות אחראי על התשלום ועל הבקרה כי הכספים נקלטו בצורה תקינה ובקופה המתאימה.

על מנת לתת מענה למעסיקים לדרישות הרגולציה, חברת מלם שכר פיתחה את מערכת תהל שהינה מערכת סליקה מתקדמת, והקימה מרכז שירותי סליקה ותשלומים פנסיוניים – היחיד מסוגו בארץ, המעניק שרותי סליקה ותפעול.

מרכז הסליקה ומערכת תהל, משרתים מעל 500 מעסיקים.

מבין לקוחותינו במרכז שרותי סליקה ותשלומים פנסיוניים:
משרד האוצר, משטרת ישראל, חברת חשמל, אל על, עיריות ת"א, אשדוד, מודיעין ועמק חפר, אונ' חיפה, נעמת, מכללת בית ברל, מכללת טומשין, רנה קאסן, רשת פתאל, אלבר, זארה, H&M, מוטורולה, קבוצת אלקטרה ועוד.

מלם שכר מזמינה אתכם להצטרף למאות הארגונים שכבר בחרו, וליהנות מפתרונות החסכון הפנסיוני המבוקשים בישראל:

מערכת תשלומי מעסיקים לקופות

על מנת לעמוד בדרישות החוק (תקנות התשלומים) וכדי לבצע תשלומים באופן מבוקר ויעיל, חברת מלם שכר בנתה מערכת יחודית ויעודית לביצוע תשלומים לקופות הגמל, הפנסיה והביטוח, המאפשרת לכל מעסיק, בהתאם לצרכיו, לבצע את התשלומים והדיווחים החודשיים לקופות הגמל והגופים המוסדיים להם הוא נדרש להעביר כספים באופן ממוכן ומאובטח, וזאת בהתאם לתקנות התשלומים. המערכת קולטת ומנהלת את ההיזונים החוזרים כפי שיתקבלו מהגופים המוסדיים ובהתאם לתקנות.

מרכז שרותי סליקה ותשלומים פנסיוניים

תקנות הפיקוח על שירותים פיננסיים (קופת גמל)(תשלומים לקופת גמל), תשע"ד 2014, אשר נכנסו לתוקף בינואר 2016, מטילות על המעסיק אחריות ישירה לתשלום ודיווח בגין הפקדת כספים לחסכון הפנסיוני עבור העובדים.
בכוונת אגף שוק ההון, ביטוח וחסכון במשרד האוצר להטיל עיצומים כספיים וכן לדרוש מהגופים המוסדיים לדווח על מעסיקים שלא יעמדו בהוראות התקנות.
חברת מלם שכר הקימה מרכז שירותי סליקה ותשלומים פנסיוניים – היחיד מסוגו בארץ.
אנו רואים במלם שכר שותף אסטרטגי לפעילות קרן גילעד לשנים רבות. בחרנו במלם שכר מתוך אמונה מלאה ביכולות החברה לעמוד באתגרים שהצבנו בפניהם. יואב ערמוני, מנכ"ל קרן גילעד פנסיה

השותפים שלנו

טן
בית ברל
הסוכנות היהודית
BDO
מלון שחרות
מלון מצודת דוד
אוליצקי
Hilton
ק.א.ל
עמיתים
אוניברסיטת חיפה
SQLINK group
משרד הבריאות
Log On
ZARA
וישיי
עמותת אותות
מועצה אזורית מנשה
יד ושם
טלכלל

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי