מלם שכר - מקצוענות נטו בשבילך
פתרונות למעסיקים

פתרונות למעסיקים

פתרונות יעילים ושקופים לניהול החסכון הפנסיוני

הבטחה כי התשלום הפנסיוני מנוהל נכון הינה צורך משמעותי בעולם השכר, הן כהכנה לפרישה לפנסיה והן כהיערכות להפסקת עבודתו של עובד והעברת תגמוליו למעסיק עתידי.

יתרה מזאת, עובדים רבים רואים בניהול אחראי של החסכונות הפנסיוניים נדבך חשוב ברווחתם הארגונית, ומצפים מן המעסיק להעמיד לרשותם כלים נגישים וידידותיים למעקב ולניהול הכספים הללו.

בנוסף, רשות שוק ההון, ביטוח וחסכון, הגדירה במסגרת תקנות יעודיות את החובה של המעסיק להעביר כספים בתהליך מוגדר, ומחייב את הגופים המוסדיים להעביר מספר היזונים חוזרים אשר יאפשרו למעסיק לבצע בקרה מלאה על קליטת התשלומים בגין עובדי המעסיק במערכות הזכויות של הגופים המוסדיים. כחלק בלתי נפרד מתקנות אלו, המעסיק הופך להיות אחראי על התשלום ועל הבקרה כי הכספים נקלטו בצורה תקינה ובקופה המתאימה. 

כדי לשמור על שקיפות, דיוק וסנכרון מרבי בין כל הגורמים המעורבים, מלם שכר פיתחה שלל פתרונות לניהול ומעקב אחר החסכון הפנסיוני. החברה עובדת עם כל הגופים המוסדיים (קרנות פנסיה, חברות ביטוח וקופות גמל) ומסוגלת לספק מענה מותאם בפן הטכנולוגי, התוכני וכנדרש בחוק, בהתאם לצרכי הלקוח המזמין.

כך יכולים העובדים, המנהלים בארגון ואנשי הקשר בקרנות הפנסיה, חברות הביטוח וקופות הגמל לקבל מידע מהימן, בזמן אמת ולטפח קו תקשורת פתוח.

 

פתרונות למעסיקים קטנים ובינוניים:

החל משכר ינואר 2017 תקנות התשלומים חלות גם על מעסיקים אשר מעסיקים מעל 50 עובדים. תקנות התשלומים, אשר נכנסו לתוקף בשכר ינואר 2016 למעסיקים שיש להם מעל 100 עובדים, הורחבו וכעת חלים גל על מעסיקים קטנים יותר וזאת לאחר שבוצעה דחייה בתחולה משכר יולי 2016.
פתרונות מלם שכר המוצעים למעסיקים באמצעות מערכת תהל ומרכז הסליקה והתשלומים של מלם שכר, מותאמים למעסיקים אשר מעסיקים 50 עובדים ומעלה והתקנות חלות עליהם משכר ינואר 2017 ואף למעסיקים קטנים יותר שעליהם התקנות יחולו משכר ינואר 2018.
הפתרונות מיועדים לכלל המעסיקים במשק ללא קשר לגודל או לסוג מערכת השכר שברשותו, או לשיטת עבודתו (רו"ח / סוכן וכו').

 

מבין לקוחותינו במרכז שרותי סליקה ותשלומים פנסיוניים:

משרד האוצר, משטרת ישראל, חברת חשמל, עיריית חדרה, עיריית מודיעין, אלבר, מכללת טומשין, עיריות: ת"א, אשדוד, עמק חפר, זארה, H&M, אונ' חיפה, מכללת בית ברל, נעמת, רשת פתאל, מקורות ועוד

 

מלם שכר מזמינה אתכם להצטרף למאות הארגונים שכבר בחרו, וליהנות מפתרונות החסכון הפנסיוני המבוקשים בישראל:

מערכת תשלומי מעסיקים לקופות - תהל

על מנת לעמוד בדרישות החוק (תקנות התשלומים) וכדי לבצע תשלומים באופן מבוקר ויעיל, חברת מלם שכר בנתה מערכת יחודית ויעודית לביצוע תשלומים לקופות הגמל, הפנסיה והביטוח, המאפשרת לכל מעסיק, בהתאם לצרכיו, לבצע את התשלומים והדיווחים החודשיים לקופות הגמל והגופים המוסדיים להם הוא נדרש להעביר כספים באופן ממוכן ומאובטח, וזאת בהתאם לתקנות התשלומים. המערכת קולטת ומנהלת את ההיזונים החוזרים כפי שיתקבלו מהגופים המוסדיים ובהתאם לתקנות.

מרכז שרותי סליקה ותשלומים פנסיוניים

תקנות הפיקוח על שירותים פיננסיים (קופת גמל)(תשלומים לקופת גמל), תשע"ד 2014, אשר נכנסו לתוקף בינואר 2016, מטילות על המעסיק אחריות ישירה לתשלום ודיווח בגין הפקדת כספים לחסכון הפנסיוני עבור העובדים.
בכוונת אגף שוק ההון, ביטוח וחסכון במשרד האוצר להטיל עיצומים כספיים וכן לדרוש מהגופים המוסדיים לדווח על מעסיקים שלא יעמדו בהוראות התקנות.
חברת מלם שכר הקימה מרכז שירותי סליקה ותשלומים פנסיוניים – היחיד מסוגו בארץ.
פירוט השירותים של מרכז שירותי סליקה ותשלומים פנסיוניים
לחץ/י כאן להורדת הקובץ בפורמט pdf

בין לקוחותינו

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי