מלם שכר - מקצוענות נטו בשבילך
SAP

SAP

מלם שכר הינה החברה הראשונה בישראל המציעה ללקוחות SAP  להשלים את תפיסת ה-ERP ולעבוד באינטגרציה מלאה עם כלל המודולים ב-SAP, במיוחד עם מודול משאבי האנוש, מודול הנוכחות והמודול הפיננסי בארגון.

מידע רוחבי בקליק

אחד האתגרים עימם מתמודדים ארגונים הוא הקושי לסדר, לנהל ולהשתמש במידע ממספר מקורות שונים, בפרט אם מידע זה נצבר בארגון לאורך שנים.

עם SAP ניתן לגשר על הפערים הללו, לאחד נתונים המתקבלים ממחלקות שונות בארגון ולהציגם בממשק אחד, לחוויית משתמש רציפה ואינטואיטיבית.

כך זוכים מנהלי משאבי אנוש וחשבי שכר לנקודת מבט רוחבית ולאפשרויות פילוח מתקדמות על הארגון, עובדיו , הוצאותיו והתפעול שלו.

מחוללים שינוי יחד

הטכנולוגיה המוכחת מתקדמת בהתאם לחידושי הזמן, ומתאימה לפונקציונאליות שמשתנה ומוכתבת ממדינות שונות. טכנולוגיה זו מיועדת לשרת את כלל השווקים ולאכלס יכולות הצלבות מידע הן לשוק השכר הציבורי - כדוגמת משרדי הממשלה, גופים ביטחוניים, בנקים ומוסדות ציבור - והן לשוק הפרטי, כדוגמת חברות היי טק, תקשורת ותעשיה.

מלם שכר גאה לייצג וליישם שלל פתרונות מבית SAP, ולהצעיד קדימה את חוויית המשתמש בניהול המשאב האנושי בארגון.

SAP PAYROLL

מלם שכר הינה החברה הראשונה בישראל שמציעה ללקוחות SAP להשלים את תפיסת ה-ERP ולעבוד באינטגרציה מלאה עם כלל המודולים ב SAP, במיוחד עם מודול משאבי האנוש והמודול הפיננסי בארגון.

SAP HR

מודול SAP HR הינו אחד הפתרונות המתקדמים והנפוצים בעולם בתחום מערכות ה-ERP בכלל, ובתחום משאבי האנוש בפרט.

SAP TIME MANAGEMENT

האינטגרציה בין מודול הנוכחות של SAP למודול ה-HR וה-PAYROLL מבטיחה לארגון יתרונות רבים.

PERSONNEL COST PLANNING

תכנון תקציב כח האדם הינו מרכיב משמעותי מתכנון כלל התקציב הארגוני. הקצאת תקציב מדויק, ככל הניתן, לכל פעילות צפויה, עשויה להכין את הארגון להתוויית הדרך הנכונה ביותר להתנהלותו, הן בזיהוי הזדמנויות להשקעה והתפתחות והן בהיערכות לאתגרים העומדים לפתחו.
שביעות הרצון שלנו מהמערכות הקיימות של מלם שכר, יחד עם הפתרונות הייחודים של המערכות החדשות בתחום הנוכחות וסידור העבודה הביאו אותנו לבחירה במלם שכר. ירון מלך, מנהל הכספים, נעמת

השותפים שלנו

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי