דלג לתוכן המרכזי
EN
מלם שכר - התאמה מושלמת לצרכיך
ממשקים ממוכנים

ממשקים ממוכנים

קובץ 102:

השירות נועד לפשט למעסיק את תהליך הדיווח החודשי למוסד לביטוח לאומי. במסגרת השירות מועבר בכל חודש באופן אוטומטי באמצעות ממשק, טופס 102 למוסד לביטוח הלאומי. הממשק מעביר את כלל הנתונים הקיימים בטופס 102 לסוגיו ,תוך קבלת משוב ממוכן על קליטת הדיווח במוסד לביטוח הלאומי.

הממשק מפשט ומייעל את תהליך הדיווח החודשי של הטופס. שידור הממשק מבוצע בדרך מאובטחת ביותר באמצעות כספת אלקטרונית . כך נחסך זמן יקר ומאמץ ,הנדרש להגשה פיזית של הטפסים דרך סניף הדואר.

קובץ זיכויים ("קוד 7"):

הקובץ כולל את כל המקרים שבהם נוצרו דמי ביטוח שליליים כתוצאה מהקטנת שכר רטרואקטיבית, שינוי נתונים אישיים הגורם להקטנת אחוזים, תיאום רטרואקטיבי או כל סיבה אחרת. בקובץ קיים מידע ברמת עובד כולל קוד המייצג את סיבת ההחזר המבוקש ופרטים נוספים רבים. הקובץ משודר מדי חודש ישירות למוסד לביטוח הלאומי.

תביעת גמלאות ביטוח לאומי:

מערכת להפקת מכתבי תביעה ממוכנים לקבלת גמלאות הביטוח הלאומי. המכתב המופק מהמערכת כולל נתונים אישיים של הגמלאי, פרטי שכר: נתוני העסקה ותאריכים רלוונטיים. המכתבים מופקים מהמערכת בפורמט זהה לטפסים באתר המוסד לביטוח לאומי, עבור מקרים כדוגמת: גמלאות דמי לידה, שמירת הריון, תאונת עבודה, מילואים, מענק עבודה מועדפת לחייל משוחרר (טופס התביעה למילואים נועד למקרים ייחודיים. קובץ מילואים מופק ומשודר ברמה חודשית וכלל ארגונית על פי הנחיות המוסד לביטוח לאומי בנוסף לפלט מקביל להדפסה עצמית).

ממשק לידות:

ממשק דמי לידה ממוכן, חוסך תהליך עבודה ידני של יחידת השכר והתרוצצויות של העובדת למשרדי המעסיק והמוסד לביטוח לאומי. ממשק חל"ד מאפשר למעסיק להגיש תביעות לתשלום דמי לידה באופן אוטומטי עבור עובדות הארגון, כולל תביעות לתשלום הפרשים.

הממשק מאפשר: מענה אוטומטי ממוכן לניהול התביעה לדמי הלידה, ניהול תשלום נכון ואמין של דמי לידה ע"פ החוק (שוטף והפרשים), מיצוי מלא ואוטומטי של זכויות היולדת (שוטף והפרשים), שירות אישי ואמין ליולדת.

קבצי מבוטחים:

קבצים הכוללים את פרטי המבוטחים בפנסיה מוקדמת או מבוטחים השוהים בחל"ת. הקבצים כוללים נתונים אישיים וחודשי ביטוח ומשודרים ישירות לביטוח לאומי מדי רבעון.

פיתוח המערכת חיזק את השותפות האסטרטגית עם מלם שכר. שמעון לוי, סמנכ"ל משאבי אנוש, רשת פתאל

השותפים שלנו

נעמת
מוזיאון ישראל, ירושלים
בי"ח רמב"ם
מלון שחרות
עמותת אותות
משרד הבריאות
בית ברל
ברנקו וייס
מזרחי טפחות
יד ושם
רמות ניהול ואחזקת מבנים
עיריית רמלה
המרכז הרפואי זיו
הסוכנות היהודית
מלון יהודה
מגדל אור
SQLINK group
עמיתים
שיבא תל השומר
The Scots Hotel

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי