דלג לתוכן המרכזי
EN
מלם שכר - מקצוענות נטו בשבילך
תמיכה מקצועית

תמיכה מקצועית

כחלק ממחויבותה להצלחת לקוחותיה, מלם שכר מעמידה מערך תמיכה מקצועי של  מיטב המומחים. מערך התמיכה מסייע בהנחלה ובייעול תהליכים ארגוניים וכן מבטיח מעבר חלק ונטול מאמץ מעבודה במערכות ישנות לאימוץ עבודה קבועה במערכות החברה.

הדרכה

מלם שכר מציעה הדרכות פרונטאליות וסמינרים ליחידים ולצוותי עובדים, במהלך הטמעת מערכת חדשה בארגון או לאחריו. בהמשך ניתן להיעזר בתמיכה טלפונית בהתאם לצורך.

ייעוץ חיצוני

מלם שכר מספקת ייעוץ חיצוני ותמיכה מקצועית בנושא תקנות מס: הכנסה, ביטוח לאומי, קופות גמל וכיו"ב. יועצי החברה הינם נאמנים לצרכי הלקוח ומסייעים לו לשמור על האינטרסים הארגוניים ברמת הניהול, ייעול ההוצאות ורווחת העובדים.

מיקור חוץ ותמיכה במגרש שלכם

כשירות משלים, מלם שכר מציעה השמת חשבי שכר והשמת מומחי נוכחות. אנשי המקצוע של מלם שכר מתפקדים כחלק אורגני מהארגון, באתר הלקוח או מחוצה לו, ופועלים בתיאום עם מחלקות הארגון ואנשי הצוות הרלוונטיים.

מלם שכר מעמידה לרשות לקוחותיה אנשי מקצוע איכותיים ,מיומנים ומנוסים העונים בדיוק על צרכי הארגון ובכך מאפשרים לו לתפקד באופן מיטבי ושוטף ,להקטין סיכונים ולשמור על עדכניות טכנולוגית.

עובדי מלם שכר הנותנים שירותים במיקור חוץ עוברים הדרכות והכשרות שוטפות לפיתוח ושימור יכולותיהם בתחום עיסוקם.

המומחים שלנו עומדים לרשותכם בכל פנייה, התייעצות ושאלה. הצטרפו לעשרות הארגונים שכבר פועלים בראש שקט.

BPO

BPO

מלם שכר מציעה ללקוחותיה שירותי חשבות במיקור חוץ, חשב שכר מקצועי, נאמן לארגון ולהנחיותיו, בעל ידע רב בעולם השכר והיכרות מעמיקה עם מערכות תומכות.

חשבות נוכחות

מלם שכר מתמחה במתן שרותי השמת מומחי נוכחות ללקוחותיה. השרות כולל תפעול וניהול מערכת הנוכחות ע"י חשב נוכחות מקצועי בעל ידע בתהליכי עבודה, יכולת לנתח וליישם הסכמים ועם ניסיון ותודעת שרות.

הובלת פרויקטים והטמעתם

מלם שכר מסוגלת כיום לספק מענה מקיף ושלם לכל צרכי הפיתוח וההטעמה של פרויקטים חדשים בארגוני הלקוחות. בין אם מדובר בהטמעת מערכת ותיאום התהליכים הפנים-ארגוניים הנדרשים לכך, או אם נחוץ פיתוח כלי חדש, למלם שכר הידע, הניסיון וכוח האדם המוכשר ביותר להשלמתו המוצלחת של הפרויקט.
מקובל לראות את מערכות המידע השונות בתחום משאבי אנוש, נוכחות ושכר כפחות או יותר אותו הדבר. השירות הוא שמבדיל בין חברה לחברה.
מלם שכר והרפרנטים השונים אשר מולם אנו עובדים, מצטיינים במתן שירות שאין כדוגמתו בזמינות, בנכונות לסייע, במתן פתרונות ובכל שנדרש. ממליצה בחום.
סמדר תקוה, מנהלת אגף משא"נ, עיריית מעלה אדומים

השותפים שלנו

H&M
משרד הבריאות
הסוכנות היהודית
המכללה האקדמית עמק יזראל
מלון ענבל
עמותת אותות
קלאב הוטל
מלונות דן
משרד הבטחון
וישיי
הרשות לשיקום האסיר
nextcom
מלונות אפריקה ישראל
מנורה מבטחים
מלון מצודת דוד
Tamares
יד ושם
Qualitest
המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי
בנק יהב

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי