מלם שכר - התאמה מושלמת לצרכיך
חדשות

מלם שכר פיתחה מערכת תשלומי מעסיקים לקופות

14 אוגוסט, 2014

מלם שכר, משיקה מערכת אינטרנטית חדשנית לדיווח התשלומים הפנסיוניים לגופים המוסדיים השונים. המערכת מאפשרת למעסיקים, באשר הם, לבצע את תשלומיהם החודשיים לקופות בקלות, ומאידך, הגופים המוסדיים יקבלו את הדיווחים באופן ממוכן ומאובטח. תהליך זה יאפשר לגופים המוסדיים לנהל ביתר יעילות את קליטת הרשימות והתקבולים ובכך לצמצם את הכספים הלא מזוהים שהועברו אליהם המעסיקים בגין עובדיהם.

במהלך השנים האחרונות הפכו תשלומיהם של המעסיקים לקופות הגמל למורכבים, ועתירי עבודה, פועל יוצא של שינויים רגולטורים ומבניים בעולם החיסכון ארוך הטווח. תשלומים אלה, המבוצעים בגין מאות אלפי שכירים בישראל מידי חודש, מתבצעים מקרים רבים באופן ידני ולא מבוקר. "רפורמת הניוד" ושינויים נוספים שחלו בעולם החיסכון לטווח ארוך הביאו לכדי קושי נוסף בניהול המידע ובשיוך הכספים לעמיתים.

מערכת תשלומי מעסיקים תאפשר לכל מעסיק במשק שיעבור להשתמש בשרות זה, ליהנות מתהליך ממוכן, מבוקר, ומתועד אשר יחסוך בזמן עבודה, יאפשר צמצום כמות השגויים והליקויים וייעול של תהליכי עבודה.
עם השלמת פעילות המעסיק החודשית, מקבלת הקופה באופן ממוכן ומאובטח פירוט של נתוני ההפקדות בגין המבוטחים, וכן את הכספים אשר יועברו באמצעות מס"ב או הרשאה לחיוב חשבון .

המערכת מושתתת על מודל אספקת שירותים, על בסיס תוכנה המותקנת על הענן של מלם שכר (SAAS), כך שרכישת השירותים אינה מצריכה רכישת חומרה כלשהי, והיא מאפשרת לכל מעסיק להירשם לשירות בקלות ובאופן מקוון.
כמו כן, המערכת נותנת מענה גם לגורמים (כגון: משרד רו"ח) המבצעים את הדיווחים בעבור המעסיקים.

באמצעות מערכת "תהל" משיגים הן המעסיק והן הגוף המוסדי המקבל את מירב הבקרה והיעילות בביצוע תשלומי המעסיק בגין עובדיו לקופות השונות.

השותפים שלנו

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי