מלם שכר - השכר שלנו, השקט שלך
חדשות

מלם שכר מקבוצת מלם תים מטמיעה מערכת לניהול ההון האנושי בקבוצת הרכב קל אוטו

5 יוני, 2014

שיתוף פעולה טכנולוגי בין קבוצת הרכב קל אוטו וחברת מלם שכר מקבוצת מלם תים, במסגרתו קל אוטו משדרגת בכמה שלבים את מערכת ניהול ההון האנושי בחברה, היקף העסקה מאות אלפי ש"ח. בשלב הראשון הוטמע באופן מלא מודול שכר ונוכחות ובעתיד הקרוב יוטמע גם המודול החדש של משאבי האנוש. המעבר של קל אוטו הוא פועל יוצא של גידול משמעותי במצבת כח האדם, לצד דרישה למענה טכנולוגי מתקדם יותר ודרישות נוספות שעלו בחברה שהמערכת הקודמת לא ידעה לתמוך בהן.

המערכת שנבחרה להטמעה בקל אוטו היא Malam pay & roll המאפשרת ניהול מכלול המשאב האנושי בארגון וכוללת מודולים לגיוס עובדים, שכר, נוכחות, משאבי אנוש ועוד. פתרונות ERP הייחודיים שמספקת מלם שכר מושתתים על בסיס נתונים אחד ועוברים דרך חיבור לטכנולוגיית ענן שבבית מלם שכר.

המערכת אותה רכשה קבוצת קל אוטו ממלם שכר כוללת מודולים לניהול שכר ומחולל דוחות מתקדם המאפשר לבצע סימולציות מתקדמות לגבי הוצאות השכר של הארגון כולו וגם הצעת שכר לעובד זה או אחר. בנוסף כוללת המערכת מודול משאבי אנוש התומך במחזור חיים שלם של העובד, החל משלב הגיוס לעבודה ועד לסיומו, מודול הנוכחות שמנתח עפ"י הסכמי העבודה את דיווחי הנוכחות של העובדים.

עובדי קל אוטו ייהנו באופן ישיר ממערכת ESS מערכת ב'שירות עצמי' לעובד מבית מלם, שתאפשר באמצעות גישה אישית לאתר אינטרנט מאובטח צפייה בדוחות הנוכחות, תלושי השכר, חדשות מהארגון ואף לבצע פעולות שונות כגון הגשת בקשה להשתלמות או חופשה.

מנמ"ר וסמנכ"ל הטכנולוגיות בקבוצת קל אוטו, יוני ראוכברגר, אמר כי "אין ספק ששילוב המערכת החדשה בארגון, מצד אחד תייעל את פעילות הדיווח, חישוב שכר העובדים וניהול ההון האנושי בחברה, תסייע גם בגיוס עובדים חדשים, ומצד שני תקל על הקשר הרציף והיומיומי לצד השקיפות מול העובדים, כאשר מעתה גם לכל עובד תהיה גישה ישירה למערכת".

מלם שכר מקבוצת מלם תים הינה החברה המובילה והגדולה בישראל לאספקת שירותים ומערכות מידע לניהול ההון האנושי.

קבוצת קל אוטו היא קבוצת הרכב החמישית בגודלה בישראל, ועוסקת במכירה, השכרה, ליסינג, הובלת רכב, בתחום המדיה, ביטוח בכל תחומי החיים ובתחום הנדל"ן.

השותפים שלנו

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי