מלם שכר - התאמה מושלמת לצרכיך
חדשות

מלם שכר הטמיעה מערכת לניהול ההון האנושי ושעוני נוכחות בעורב מערכות

3 אפריל, 2014

מלם שכר, סיימה להטמיע בימים אלה מערכת לניהול ההון האנושי בחברת עורב מערכות התראה אלקטרוניות, בהיקף כספי של כחצי מיליון ₪ .

במסגרת ההסכם הטמיעה מלם שכר בעורב מערכות את מערכת Malam Pay&Roll לניהול ההון האנושי בארגון על כל היבטיו. פרויקט זה הינו יוצא דופן, מאחר ובמהלך אותו החודש העלתה מלם שכר לאוויר עבור הלקוח את המודולים: נוכחות כולל מודול ארוחות, שעוני נוכחות ושכר לרבות חוקות שכר ונוכחות מיוחדות .


עוד בהתאם להסכם, מספקת מלם שכר את שעוני הנוכחות M-CLOCK אשר פרוסים בארבעה אתרים ברחבי הארץ. שעוני הנוכחות המכונים M-Clock , מורכבים מאפליקציה ייחודית, אשר פותחה במלם שכר, המותקנת על גבי מסך מגע, או לחילופין על כל עמדת מחשב אחרת, כגון קופה רושמת, והם כוללים קורא כרטיסים ו/או אמצעי לזיהוי ביומטרי. יתרונם המשמעותי של השעונים נובע מהחיבור שלהםON LINE לבסיס הנתונים של המערכת. חיבור זה מאפשר לכל מעסיק לאכוף בצורה מקוונת את חוקי עבודה ומנוחה, ובכך לצמצם את החשיפה לקנסות ממשרד הטמ"ת.

מלם שכר מאפשרת לכל לקוח מגוון פתרונות בהתאמה אישית, תחת מטריה אחת. ובכך רותמת את לקוחותיה להיות שותפים משמעותיים ולהצלחתם.

עורב מערכות התראה אלקטרוניות עוסקת בפיתוח, עיצוב, ייצור ושיווק של מערכות התראה ואבטחה אלקטרוניות מתקדמות, ומונה כ- 600 עובדים.

השותפים שלנו

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי