מלם שכר - מקצוענות נטו בשבילך
חדשות

מלם שכר השלימה הטמעת מערכת אלקטרונית למילוי טופסי 101 , בהיקף של מאות אלפי שקלים

3 אפריל, 2014

מלם שכר מקבוצת מלם תים השלימה הטמעת מערכת אלקטרונית למילוי טופס 101 – הטופס שעובדים במשק מחויבים למלא מדי שנה עבור מס הכנסה. המערכת הוטמעה עד כה בעשרות ארגונים ציבוריים ופרטיים, בהם משרד הביטחון, המוסד לביטוח הלאומי, בזק, פירמת ראיית החשבון Deloitte בריטמן אלמגור זהר ובחברת הליסינג אלבר. היקף העסקאות להטמעת המערכת בארגונים השונים מסתכם במאות אלפי שקלים. עד כה, השתמשו במערכת 75 אלף עובדים, שמילאו באמצעותה טופס 101 בדרך אלקטרונית, ללא שימוש בטופס מודפס.
שנת 2014 היא השנה הראשונה שבה עובדים במשק יכולים למלא את טופס 101 באופן אלקטרוני. עד כה, מולאו טפסים אלה באופן ידני, תהליך שהיה כרוך בבירוקרטיה רבה - תהליכי הקלדה ידניים, מעקב אחרי מילוי הטפסים, תיקון הטעויות במילוי, השלמת הפרטים שנשכחו, שמירת הטפסים למשך 7 שנים וכדומה.
ברשות המיסים הבינו את הקושי ויצאו בכללים שיאפשרו לעובדים למלא את טפסי 101 באופן אלקטרוני, מאובטח ומחייב, שיהיה תקף גם מבחינה משפטית.
על רקע זה החליטה מלם שכר "להרים את הכפפה" ולספק לכל לקוחותיה פתרון אפקטיבי למילוי הטפסים. המערכת, פרי פיתוחה המקורי של החברה, מאפשרת להפיק את הטפסים, להפיץ אותם באופן אלקטרוני לעובדים לצורך מילוי, לתזכר את מי ששכח, לתקן את מי שמילא לא כראוי, ובתמצית– לנהל את התהליך הרוטיני הזה במינימום תשומות, הן לעובדים והן למנהלי השכר.
המערכת שפותחה נשענת על בסיס נתונים ועל שרת אפליקציה מבית אורקל, והיא מאפשרת למשתמש למלא את הטפסים על גבי טופס PDF אקטיבי, הידידותי למשתמש, באמצעות גישה פשוטה דרך דפדפן האינטרנט. המערכת עונה כמובן על כל דרישות הסף של רשות המסים, לרבות הזדהות באמצעות סיסמה (שמנפקת מלם שכר) וחתימה דיגיטלית מאושרת של המעסיק על הטפסים המקוונים.

השותפים שלנו

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי