מלם שכר - התאמה מושלמת לצרכיך
חדשות

מלם שכר זכתה במכרז של עיריית רמת גן להטמעת מערכת משולבת של שכר, נוכחות ומשאבי אנוש

25 נובמבר, 2013

מלם שכר גברה על מתחרותיה, וזכתה במכרז העירייה, הודות לאיכות הפתרונות שהציעה, שזכו לציון האיכות המרבי מבין המציעים במכרז. היקף הזכייה במכרז מוערך במיליוני שקלים בהסכם התקשרות ל- 5 שנים.

במסגרת ההסכם תטמיע מלם שכר בעיריית רמת גן מערכת מידע אינטגרטיבית לחילול שכר, מערכת לעיבוד נתוני נוכחות וכן מערכת לניהול משאבי אנוש.

המערכת שתסופק לעירייה כוללת בחובה גם סימולאטור שכר מתקדם שיאפשר לעירייה לנתח את נתוני השכר בראייה לעתיד; מערכת לביצוע חישובי פרישה, מודול לביצוע הערכה ומשוב עובדים; מודול תקן-מצבה, מודול גיוס, שיתמוך בתהליכי הקליטה של עובדים חדשים; ארכיון מסמכים ממוחשב ועוד.

אספקת קשת רחבה של פתרונות לניהול ההון האנושי, באמצעות מערכת  טכנולוגית מתקדמת הנשענת על בסיס נתונים אחד, מבטיחה לעיריית רמת גן את מרב היעילות בניהול המשאב האנושי שלה, חוסכת בהוצאות, ומגבירה באופן ניכר את תאימות הנתונים בין זרועות שונות בארגון.

בבחירתה של מלם שכר לאספקת השירותים נשוא המכרז יתאפשר לעיריית רמת גן, המשלמת שכר או קצבה לכ- 3,700 עובדים וגמלאים, לאחד את מכלול השירותים ומערכות המידע המשמשות אותה לניהול השכר וכוח אדם שלה, לראשונה "תחת מטרייה אחת", במקום לרכוש מספר מערכות נפרדות, מספקים שונים.

השותפים שלנו

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי