מלם שכר - השכר שלנו, השקט שלך
חדשות

מלם שכר העלתה לאוויר מערכת שכר ומשאבי אנוש בקבוצת T&M

1 יוני, 2017

המערכת שפיתחה והטמיעה מלם שכר מקבוצת מלם תים היא ראשונה מסוגה בענף שירותי האבטחה והניקיון * קבוצת T&M מעסיקה כ- 8,000 עובדים והיא ספקית שירותים מובילה המספקת מענה בארבעה תחומים עיקריים – אבטחה, מוקד ומתח נמוך, ניקיון ואחזקה ומיקור חוץ * היקף הפרויקט מוערך במיליוני שקלים.


אורי צלאח, מנכ"ל מלם שכר: "המערכת האינטגרטיבית שהוקמה ב- T&M היא ה- ERP לחברות שירותי השמירה, אבטחה וניקיון".

מלם שכר, מקבוצת מלם תים, העלתה בימים אלה מערכת שכר ומשאבי אנוש בקבוצת T&M ישראל (לשעבר "השמירה"), מהחברות המובילות בישראל בתחומי אבטחה, מוקד ומתח נמוך, ניקיון ואחזקה ומיקור חוץ, המעסיקה כ-8,000 עובדים. היקף הפרויקט מוערך במיליוני שקלים.

המערכת שהטמיעה מלם שכר בקבוצת T&M היא פתרון ייחודי המותאם להסכמי השכר הקיימים בענף והיא מאפשרת אחידות בניהול העובד. המערכת היא כלי עזר חשוב למנהלים בקבוצה בה מרבית העובדים מועסקים במתכונת של עבודה במשמרות ומקום העבודה שלהם בפועל הוא משרדי הלקוחות, הממוקמים בעשרות ואף מאות אתרים שונים. חברות בענף זה נדרשות לנהל את כוח האדם ביעילות מקסימלית, והמערכת האינטגרטיבית של מלם שכר מאפשרת בקרה מקסימלית על תשלומי השכר ומניעת תשלומים עודפים בגין שעות נוספות שאינן מאושרות, חריגות בשעות העבודה לפי חוק שעות העבודה והמנוחה, משמרות חופפות וכד' – תשלומים העשויים להגיע למיליוני שקלים בשנה ולהשפיע באופן מהותי על רווחיות החברות.

המערכת מבית מלם שכר מבוססת oracle וכוללת בין היתר: מודול לחישוב שכר, מודול איסוף וניתוח נוכחות, מודול משאבי אנוש ומודול המלצה לחיוב לקוח. כלל המודולים המוטמעים יושמו בהתאם להסכמי העבודה בענפי הניקיון, השמירה והאבטחה, והותאמו לדרישות המיוחדות של T&M ישראל. בהמשך יוטמעו מודולים נוספים כגון: תלוש באינטרנט , אפליקציה לצפייה בנתוני התלוש בטלפון החכם, טופס 101 אלקטרוני, סידור עבודה אוטומטי חכם, מערכת לניהול פרויקטים ,מערכת לניהול נשק וציוד היקפי ,מודול לגיוס כ"א ועוד.

 

אורי צלאח, מנכ"ל מלם שכר, אמר: "המערכת האינטגרטיבית שהוקמה ב- T&M היא ה-ERP לחברות שירותי השמירה, אבטחה וניקיון. זו מערכת חדשנית שמאפשרת פתרון מקצה לקצה לניהול המשאב האנושי בארגון, שהוא מהווה למעשה ההוצאה העיקרית והמשמעותית של החברות בתחום זה של הפעילות".

 

רונן גטר, סמנכ"ל כספים ב- T&M, אמר: "קבוצת T&M ישראל שמה לה למטרה להוביל את ענף האבטחה והניקיון בישראל בחדשנות ובשאיפה למצוינות. כדי לשפר את השירות ולטייב את השליטה במערך השירות הארצי ובאלפי עובדים המעניקים שירות למאות לקוחות, הבנו שעלינו להשקיע בשדרוג התשתיות הטכנולוגיות, תוך שימת דגש על מערך המחשוב ומערכות השכר. בחרנו בחברת מלם שכר כשותפים לביצוע הפרויקט לאחר תהליך סינון קפדני, במסגרתו בחנו כמה מהספקים המובילים בישראל. אנחנו מצויים כיום בעיצומה של השקת המערכת אך דומה שאנו כבר יכולים להעיד על המקצועיות, הגמישות והדבקות במטרה שהפגינה מלם שכר בכל שלבי הפרויקט. אנחנו סמוכים ובטוחים שיחד עם מלם שכר נוכל להציע ללקוחותינו סטנדרט חדש ומתקדם ולהמשיך ולשמש גוף מוביל בתעשייה".

 

בין לקוחותינו

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי