מלם שכר - השכר שלנו, השקט שלך
חדשות

יום עיון מלם שכר בנושא היערכות הכספים לשנת 2018

24 ינואר, 2018

מלם שכר, החברה המובילה בארץ בתחום ניהול ההון האנושי בארגון, ערכה יום השתלמות מיוחד שנועד להציג בפני לקוחותיה  את העדכונים והשינויים לשנת הכספים 2018. יום העיון התקיים ביום ב', 22 בינואר 2018 באולם הקונגרסים "אבניו" בקרית שדה התעופה.

עוצמת מלם שכר באה לידי ביטוי בנוכחות של למעלה מ – 500 לקוחות החברה: מנהלי כספים, מנהלי משאבי אנוש, חשבי שכר ועוד.
עו"ד מיקי בן דב, הרצה בנושא חידושים בחקיקה ופסיקה בדיני עבודה: הארכת תקופת לידה והורות, גיל פרישה, שכר מינימום, סוגי חתימות עובד, מסירה מקוונת של תלושי שכר, חישוב פיצויי פיטורין, ההרצאה הייתה מעניינת ומרתקת מאוד.
רו"ח אייל מנדלוואי הרצה בנושא מיסוי: חוק ההסדרים 2017-2018, תוכנית נטו משפחה, נושאי מיסוי מיוחדים, המלצות להפקדה ודגשים – ניכוי וזיכוי, הימנעות מטעויות נפוצות בטופס 161.
רון פולקמן, מנהל פרויקטים בכיר, מלם שכר, הרצה על השינויים הרגולטורים בממשק המעסיק.
לסיום, הציג אילן שטרנברג, מנהל PRESALE  במלם שכר את הפורטל תלוש אונליין – מערכת נתוני שכר אינטרנטית המציגה בפורטל אחד את מכלול נתוני השכר של העובד וכן את העדכונים במערכת תשלומי המעסיקים לקופות בדבר ההיזונים החוזרים הנקלטים מקופות הגמל וחברות הביטוח השונות.

נטלי מלכה סימון, חשבת שכר, סטרטסיס: "ברצוני להודות לכם על ההזמנה ליום העיון.
היה לי העונג ליהנות מההרצאות שניתנו ע"י מרצים מובילים ואיכותיים. רו"ח אייל מנדלאווי, שהביא את העדכונים הכי חמים ורלוונטיים ועו"ד מיקי בן דור, שכל הרצאה שלו מרתקת אותי כל פעם מחדש. תודה על הארגון המעולה של היום, על ההשקעה ולא פחות חשוב על כך שהכנס מוכר לי ולחברי למקצוע כיום עיון מקצועי".
 

בין לקוחותינו

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי