מלם שכר - השכר שלנו, השקט שלך
חדשות

מלם שכר מקבוצת מלם תים זכתה במכרז לאספקת מערכת ניהול שכר, נוכחות ומשאבי אנוש בעיריית חולון

8 יולי, 2018

עלות הפרויקט נאמדת במיליוני שקלים

אורי צלאח, מנכ"ל מלם שכר: "שילוב המערכות הטכנולוגיות המתקדמות שמלם שכר מציעה לעיריית חולון, בהם מערכת ה- BI, יחד עם מערך התמיכה האנושי במהלך ההקמה והתחזוקה השוטפת, יאפשרו ניהול ,תפעול , תחקור וקבלת החלטות מהירה ואפקטיבית"

מלם שכר מקבוצת מלם תים זכתה במכרז להקמה ותחזוקה של מערכת לניהול שכר, נוכחות ומשאבי אנוש עבור עיריית חולון. עלות הפרויקט נאמדת במיליוני שקלים.

המערכת האינטגרטיבית מבית מלם שכר לניהול שכר, נוכחות ומשאבי אנוש תשמש עיריית חולון, המונה 3,000 עובדים וגמלאים. המערכת על כל מרכיביה תשרת את מחלקות משאבי אנוש , הנוכחות והשכר וכמובן את עובדי העיריה וגימלאיה .

המערכת כוללת מספר חידושים ביחס למערכת הקודמת, ובראשם האפשרות לתהליך גיוס ממוכן ואינטרנטי וכלי BI חכמים.

שילוב המודולים (המערכות) השונים שיסופקו ללקוח יאפשרו פתרון מקצה לקצה החל מגיוס העובד, ניהול מחזור חיי העובד בארגון ועד לפרישתו. הכלים הטכנולוגיים המתקדמים מבית מלם שכר כוללים בין היתר מודול התראות ומשימות, מחולל מכתבים, פורטל לעובדי העיריה שכולל תחקור נתונים כספיים ואישיים , תלוש , 101, 106 , מערכת פרישה וכלי BI לניתוח ותחקור הנתונים.

באמצעות כלי ה BI, המנהלים יוכלו לתחקר את כלל הנתונים בארגון (נתוני כ"א, שכר, נוכחות וכו') ולקבל החלטות כגון: עלות יישום הסכם בארגון , תחזית עלויות ישירות או עקיפות של סקטור בארגון , או עלות הקמת יחידה חדשה . תכונות אלו הופכות את ניתוח הנתונים והמידע לכלי יעיל לצורכי בקרה , איתור חריגים בנתונים המשולבים של המשאב האנושי בארגון.

 בני אברהם, סמנכ"ל משאבי אנוש, עיריית חולון, אמר: "שמחים מאוד לעבוד עם מלם שכר ומקווים לדרך חדשה וטובה".

 אורי צלאח, מנכ"ל מלם שכר מקבוצת מלם תים, אמר: "שילוב המערכות הטכנולוגיות המתקדמות שמלם שכר מציעה לעיריית חולון, בהם מערכת , פורטל לעובדי העיריה , מערכת הפרישה וה- BI, יחד עם מערך התמיכה האנושי במהלך ההקמה והתחזוקה השוטפת, יאפשרו ניהול ,תפעול , תחקור וקבלת החלטות מהירה ואפקטיבית. הפתרונות יקצרו תהליכים בארגון , ינגישו את המידע לכל משתמש בארגון וישלבו בקרה אפקטיבית על התהליכים והחישובים בעולם של ניהול המשאב האנושי. 

בין לקוחותינו

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי