מלם שכר - מקצוענות נטו בשבילך
טופס 126/856

דיווח שנתי על ניכויים ממשכורת ומשכר עבודה (טופס 126) ועל ניכויים מתשלומים שאינם משכורת או שכר עבודה (טופס 856) לשנת המס 2011 - הארכת מועד הגשה

ביום 16.4.2012 פרסמה רשות המסים הודעה לפיה: "בהתחשב בזמן הנדרש להיערכות להגשה ולקליטה של הדוחות המקוונים, בשל חג הפסח ובשל העיצום הכספי המוטל על המאחרים בהגשה, החליטה הנהלת רשות המסים לדחות את מועד הגשת הדוחות השנתיים, לחייבים בהגשת דוחות 126 ו-856 לשנת המס 2011 עד ליום 31.5.2012."
להזכירכם, במסגרת תיקון מס' 161 לפקודת מס הכנסה תוקן סעיף 166 כך שהחל משנת המס 2007 ואילך חלה חובת הגשה של דוחות הניכויים באופן "מקוון" בלבד באמצעות אתר האינטרנט של שע"ם.
יודגש כי, דוח ייחשב כדוח שהוגש רק לאחר הגשת טופס ההצהרה חתום על-ידי המעביד / המשלם בלבד למחלקת תפעול (מוקד הניכויים) שבחטיבת שירות לקוחות. תאריך הגשת הדו"ח הינו התאריך שבו התקבל טופס ההצהרה כאמור, במוקד הניכויים.
לאור האמור לעיל, במטרה לאפשר הגשת הדוחות המקוונים לרשות המסים בזמן והעברת טפסי ההצהרות למעסיקים לצורך חתימה והגשה למחלקת תפעול (מוקד הניכויים) שבחטיבת שירות לקוחות, נבקש להעביר בהקדם למנהל הלקוח במלם שכר את טופס 126/856 חלק א' לשנת 2011 חתום ע"י המעסיק.

השותפים שלנו

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי