מלם שכר - השכר שלנו, השקט שלך
חקיקה לפנסיה וקופ"ג

תקנות הפיקוח על שירותים פיננסיים (קופות גמל)(תשלומים לקופות גמל) – הפעלת ממשק אחיד עבור מעסיקים קטנים

ביום 11.8.2014 פורסמו ברשומות תקנות הפיקוח על שירותים פיננסיים (קופת גמל)(תשלומים לקופת גמל), תשע"ד-2014, אשר מסדירות את אופן הדיווח על הפקדות תשלומים לחיסכון הפנסיוני של העובדים. בהתאם לתקנות, החל משנת 2016, חייבים המעסיקים מעל 100 עובדים לדווח על הפקדות לחיסכון פנסיוני באמצעים דיגיטליים בלבד ובקובץ דיווח אחיד, שנקבע על ידי משרד האוצר. בנוסף, התקנות מחייבות את כל הגופים המוסדיים לתת משוב למעסיק על אופן קליטת הכספים במערכות המידע של הגופים.

בהמשך לכך, ביום 28.6.2016 פורסמו ברשומות תקנות הפיקוח על שירותים פיננסיים (קופות גמל) (תשלומים לקופת גמל)(תיקון מס' 2), תשע"ו-2016, לפיהן נקבע כי לגבי המעסיקים, אשר מעסיקים פחות מ-50 עובדים, חובת הדיווח, כאמור לעיל, תחול החל מיום 1.2.2018.

ביום 8.11.2017 פרסמה רשות שוק ההון, ביטוח וחסכון חוזר בנושא אופן הפקדת תשלומים לקופות גמל לפיו נקבע בין היתר כי לגבי המעסיקים, אשר מעסיקים פחות מ-20 עובדים, חובת הדיווח, כאמור לעיל, תחול החל מיום 1.2.2019.

השותפים שלנו

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי