מלם שכר - מקצוענות נטו בשבילך
הנחיות מיוחדות במצב חירום

תכנית חירום ייחודית לעסקים בדרום

ביום 23.07.2014 פרסם משרד הכלכלה קריאה לבעלי עסקים קטנים ובינוניים בדרום הארץ הנמצאים באזור העימותלגביהם הוכרז מצב מיוחד בעורף, לפנות למומחי מערך "מעוף" המופעל על ידי הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, לקבלת מידע, יעוץ וסיוע. בין כלי הסיוע בתכנית: ליווי לקבלת פיצוי ממס רכוש, כולל סיוע במילוי טפסים לרשויות המס, ייעוץ עסקי בהיקף של עד 20 שעות, הדרכות לבעלי עסקים בחירום וייעוץ לקבלת מימון מקרנות. העסקים ייהנו מפטור מאגרת פתיחה וזמן טיפול מהיר (9 ימים במקום טיפול שנעשה במשך חודש בשגרה).
בנוסף לכך הודיעה הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה, בשיתוף עם משרד החשב הכללי באוצר, על הפעלת מסלול מיוחד לתושבי הדרום במסגרת "קרן לעסקים בערבות מדינה". מסלול זה יאפשר לסוכנות לעסקים קטנים להעניק ערבות לבנקים, באופן שיאפשר להם לתת הלוואות מגובות בערבות מדינה לעסקים. הערבות, בהיקף של 85% במקום 70% מכל הלוואה. בנוסף, יועמדו לרשות בעלי העסקים נציגי הגופים המתאמים את ההלוואות בערבות מדינה, שיגיעו לסניפי המעוף באשדוד, אשקלון, באר שבע ושדרות ויפגשו עם העסקים.

בין לקוחותינו

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי