מלם שכר - התאמה מושלמת לצרכיך
הנחיות מיוחדות במצב חירום

הנחיות נציב שירות המדינה לעניין מבצע "צוק איתן"

ביום 08.07.2014 וביום 09.07.2014 ניתנה הנחיה של פיקוד העורף בדבר אי קיומן של חלק מהקייטנות באזורים מסוימים בדרום הארץ. עקב כך הנחתה נציבות שירות המדינה את המנכ"לים של משרדי הממשלה ומנהלי יחידות הסמך, לנהוג ברגישות ולאפשר להורים, ככל הניתן, לשהות עם ילדיהם.
לעניין היעדרות עובדים ממקום עבודתם קבעה נציבות שירות המדינה כי יום עבודה יחושב כיום עבודה מלא לגבי עובד שנעדר מהעבודה לצורך השגחה על ילדו הנמצא עימו, עקב הוראה של פיקוד העורף על סגירת מוסד החינוך או הקייטנה בהם שוהה הילד, ובהתקיים שני התנאים המצטברים כדלקמן:
1. במועד היעדרותו של העובד, נמצא מוסד החינוך או הקייטנה במרחבים אשר הוגדרו על ידי פיקוד העורף בימים 8.7.2014 ו- 9.7.2014 כמרחבים שאינם בשגרה מבחינת התגוננת;
2. מתקיימים לגבי העובד אחד התנאים הבאים, והוא הצהיר על כך בכתב:
א. הילד נמצא בהחזקתו הבלעדית של העובד או שהעובד הוא הורה יחיד של הילד;
ב. בן / בת הזוג של העובד הוא עובד או עובד עצמאי, ולא נעדר מעבודתו, מעסקו או מעיסוקו במשלח ידו, לצורך השגחה על הילד, ואם בן הזוג אינו עובד או עובד עצמאי – נבצר ממנו מלהשגיח על הילד.

בין לקוחותינו

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי