מלם שכר - מקצוענות נטו בשבילך
מאמרים

רופאים - תוספת גלובלית - החלטת ועדת מעקב מיום 22.3.2012

ביום 22.3.2012 נחתמה החלטת ועדת מעקב לשינוי סעיף 10 להסכם קיבוצי בין המדינה, שירותי בריאות כללית וההסתדרות המדיצינית הדסה לבין ההסתדרות הרפואית בישראל שנחתם ביום 25.8.2011.
בהמשך לכך, ביום 17.4.2012 פרסם הממונה על השכר והסכמי עבודה חוזר עם הוראות ביצוע ליישום החלטת ועדת המעקב להלן עיקרן:
1. החל מיום 1.2.2012 רופאים מומחים, בבתי חולים בדרגות 4 עד 8+ (במקום דרגה 7+ בהסכם הקיבוצי), למעטמנהלים (מקבלי כוננויות על, או כוננויות מינהל ו- 11 ימי ערך), יהיו זכאים לתוספת גלובלית חודשית, שתשולם להם באופן קבוע מדי חודש, בגובה 10 שעות, בכפוף לחלקיות משרתו של הרופא המומחה שיחושבו לפי מקדם 1.25 מערך השעה, וזאת כתמורה עבור עבודה, ככל שתידרש מהם, של עד 10 שעות נוספות באותו חודש.
2. מובהר כי מומחים המקבלים כוננויות כאמור בשל היותם ממלאי מקום, לא יהיו זכאים לתוספת גלובלית ולכונניות בגין אותו חודש עבודה, או חלקו, במהלכו קיבלו כוננויות.
3. התוספת הגלובלית החודשית אינה מהווה שכר לכל דבר ועניין ודינה כדין תשלום בעד עבודה נוספת. התוספת תשולם גם בעת היעדרות, אשר בגינה משולם שכר.
4. יובהר, כי רופאים הזכאים לתוספת גלובלית חודשית, כאמור לעיל, יהיו זכאים לקבל תגמול נוסף בגין כל שעת עבודה, החל מהשעה הנוספת ה- 11 ואילך בכל חודש.

יצוין כי בהתאם להבהרות מהמחלקה להסכמי שכר במשרד האוצר – כל התשלומים לרופאים בגין עבודה נוספת מכוח ההסכם שנחתם ביום 25.8.2011, לרבות תוספת גלובלית ותשלומים בגין שעות נוספות החל מהשעה ה- 11 ואילך, יהוו בסיס להפרשות לקופות בגין עבודה נוספת בדומה לתשלומים עבור כוננויות ותורנויות לרופאים.

השותפים שלנו

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי