מלם שכר - התאמה מושלמת לצרכיך
מידע כללי

תיאום רטרואקטיבי לדמי ביטוח על סמך טופס 644

ביום 3.1.2011 פרסם המוסד לביטוח הלאומי חוזר שלפיו החל ממרץ 2011, יוכלו העובדים השכירים וכן מקבלי פנסיה מוקדמת לבצע תיאום והחזר דמי ביטוח באמצעות אתר האינטרנט בלבד. חישוב ההחזר ייעשה במקוון עפ"י טופס 126 המוגש ע"י המעבידים מידי שנה עבור השנה שקדמה לה, והכולל את נתוני השכר וחודשי העבודה של המבקש. עפ"י נתונים אלה יתבצע החישוב וסכום ההחזר (אם אכן קיים) יועבר ישירות לחשבון הבנק של המבקש.
לצורך ביצוע התאום, על העובד או מקבל פנסיה מוקדמת למלא הצהרה על הכנסתו אצל המעסיק העיקרי או משלם הקצבה, באמצעות טופס 644 ולהגישו למעסיק המשני או למשלם הקצבה לצורך ניכוי דמי ביטוח מופחתים עפ"י ההצהרה הזאת.
ביום 11.4.2011 הודיע אגף הגבייה ממעסיקים של המוסד לביטוח לאומי, כי תיאום דמי הביטוח על פי טופס 644 או האישור שמופק באינטרנט, יתבצע החל מחודש ינואר של השנה הנוכחית.
עובד/פנסיונר שלא יגיש למעסיקו/ למשלם הפנסיה טופס 644 או אישור המופק באינטרנט בשנה הנוכחית, יידרש להמתין לקליטת טופס 126 מאת המעסיקים או משלמי הפנסיה.

בין לקוחותינו

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי