דלג לתוכן המרכזי
EN
מלם שכר - התאמה מושלמת לצרכיך
SAP PAYROLL

SAP PAYROLL

מלם שכר הינה החברה הראשונה בישראל שמציעה ללקוחות SAP להשלים את תפיסת ה-ERP ולעבוד באינטגרציה מלאה עם כלל המודולים ב SAP, במיוחד עם מודול משאבי האנוש והמודול הפיננסי בארגון.

הטמעת מערכת השכר מספקת יכולות דיוק, מהירות ושקיפות הנובעות מאינטגרציית הנתונים, מייעלת את עבודת חשבי השכר, מצמצמת משמעותית את הצורך בממשקים ובדוחות מודפסים ומאפשרת לשלב בזמן אמת מידע של נתוני השכר בפורטל למנהלים, תוך שימוש בכלי ה BW הסטנדרטיים של SAP. כפועל יוצא מהיכרותה היחודית את עולם הSAP, מתמחה החברה במתן שירותי מומחה בכל עולם ה HR ב SAP, קרי, יישום, פיתוח והטמעת HR, והטמעת מודול TIME MANAGEMENT.

הידע הייחודי של מומחי החברה בעולם ה HR, מאפשר ללקוחות SAP ליהנות מפתרון ה HR מלא, קרי ניהול כולל של העובד, החל מנתוני העובד, כישוריו, נתוני המשרה ושילובו במבנה הארגוני, עבור דרך ניהול הנוכחות במודול TIME Management וכלה בניהול ותשלום שכרו במודול ה PAYROLL בצורה המלאה, השלמה והמתאימה ביותר לארגונם.

מערכת השכר של SAP חושפת את השוק הישראלי ליכולות, פיתוחים וחידושים הנוהגים בכ60 מדינות ברחבי העולם החולקים את פלטפורמת מערכת השכר של SAP, תוך תאימות מלאה לדרישות החוק בתחום השכר בארץ. הפתרון מבוסס על סטנדרט SAP, המייעל את הפעילות השוטפת, ומקטין את עלות הבעלות הכוללת (TCO), ומבוסס על ניסיון של עשרות שנים.

הטכנולוגיה מוכחת, מתקדמת בהתאם לחידושי הזמן, ומתאימה לפונקציונאליות שמשתנה ומוכתבת ממדינות שונות. המערכת מאפשרת גישה ותחקור של נתונים ממודולים שונים (כמו לוגיסטיקה, משאבי אנוש ופיננסים) עם נתוני השכר, לצרכי ניתוח, בקרה ותכנון.

למערכת השכר מובנית מערכת הרשאות מתקדמת בכל חתך ארגוני וחתכי נתונים נדרשים ובקרות מתקדמות מובנות.

המערכת מיועדת לכל השווקים: הן לשוק השכר הציבורי, כדוגמת משרדי הממשלה, גופים ביטחוניים, בנקים ומוסדות ציבור, והן לשוק הפרטי, כדוגמת חברות היי טק, תקשורת ותעשיה.

היעדים המרכזיים אשר הושגו במהלך של החלפת המערכת היו: שיפור השרות ושדרוג טכנולוגי. אל על

השותפים שלנו

קלאב הוטל
H&M
מלונות דן
אוליצקי
המכללה האקדמית עמק יזראל
המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי
novo nordisk
וישיי
עיריית בת ים
SQLINK group
שיבא תל השומר
מעיני הישועה
עיריית אשדוד
יד ושם
דואר ישראל
רשות הטבע והגנים
Qualitest
אופטיקה הלפרין
מלונות בראון
בית איזי שפירא

כל התכנים, המידע והעזרים המופיעים באתר מלם שכר, נועדו למתן אינפומציה בלבד, ואינם בגדר המלצה.
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ואינו מחליף את אחריות הגולש לקבלת ייעוץ ע"י גורם מוסמך.

גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
אתר חלופי