02-6700500 שלוחה 1

מערכת נתוני שכר

מלם שכר פלוס, היא הכי שכר שיש. זאת המומחיות שלנו. מערכת השכר שלנו היא פתרון שנבנה במהלך כל השנים, תמיד מעודכנת ומותאמת לכל ענף על פי הדרישות המדויקות עבורו.

מערכת השכר שלנו, עם ממשקים חדשניים וידידותיים למשתמשים, כוללת טפסים דיגיטליים, תלושי שכר Online ומאפשרת סימולציות שכר, בקרת שכר, שכר עידוד ועוד. 

אבל לא באנו לדבר על המערכת שלנו, כי אותה אתם מכירים כבר שנים... מה כן?

מלם שכר היא חברה שמעניקה שירות ייחודי – BPO – שירותי חשבות שכר במיקור חוץ

המערכת והרפרנטים שלנו הם הפתרון הכולל ממנו אתם נהנים

צוותי הרפרנטים שלנו הם מקצועיים, מומחים ומנוסים.

מה זה אומר?

כולם אנשי שכר וחשבי שכר, מכירים את החוקים והתקנות לפרטי פרטים

דיני עבודה, חוקי מס הכנסה, ביטוח לאומי על כל היבטיו, תקנות שונות

ומעודכנים לפני כולם.

זה השירות שלנו! והמערכת?

מערכת אינטגרטיבית - כל נתון מוזן פעם אחת וכל התהליכים מושפעים באופן אוטומטי וקשורים אחד לשני

הניהול הוא בבסיס נתונים אחד  החוסך טעויות, כפילויות ותהליכים של בקרות

המערכת תומכת במגוון רחב של משרות, פרופילים והסכמים

מנוע המיסוי שלנו מתעדכן בזמן אמת לחקיקה ולמחוקק, רשות המיסים וביטוח לאומי, ואף מבצע אופטימיזציה לחלופות המיסוי השונות.

אישה מחזיקה מחשבון

אז מה עוד אנחנו מציעים לכם:

אשפי הגדרת חוקת שכר והסכמי שכר מורכבים ידידותיים ונוחים

אפשרות של אחזור מידע

מערכת הרשאות הירארכית מתקדמת

תמיכה מלאה בחישובי שכר רטרואקטיביים

ממשקים לגופים המוסדיים (ביטוח לאומי: תביעות מילואים, 102, דמי לידה , שע"מ)

תביעות ביטוח לאומי ממוכנות - תאונות עבודה, תגמול מילואים

טופס 161 דיגיטלי לחישוב פיצויים

ואיך לא? יש כמובן גם דוחות בקרה.

חץ מחשב נייד

טופס 101 דיגיטלי

התקדמו למערכת 101 הדיגיטלית של מלם שכר. המערכת שתחסוך לכם זמן ועבודה ידנית.

היום אנחנו מבינים שהסביבה הדיגיטלית של כולנו מאפשרת גמישות ותהליכי עבודה פשוטים יותר.

מערכת 101 דיגיטלית מאפשרת לעובדים לגשת למילוי הטופס מכל מקום ומכל מכשיר: מחשב, לפטופ או סלולר.

כל שנדרש הוא למלא את הטופס באופן דיגיטלי, פשוט, יעיל ונוח.

מעסיקים שעברו ל- 101 דיגיטלי מעידים על קיצור זמן משמעותי בטיפול בטפסים, חסכון בניירת וארכוב של הטפסים, כמו גם על תהליכי בקרה ומעקב יעילים, והפחתת כמות הפניות למחלקת החשבות של הארגון.

וסביבה ירוקה, כבר אמרנו?

יתרונות השימוש בטופס 101 דיגיטלי:

יעילות – המערכת מעבירה לעובדים קישור לטופס שכבר ממולא אוטומטית על בסיס הנתונים הקיים במערכת השכר, ובכך מקצרת את זמן המילוי של טופס 101.

בקרות לוגיות ובדיקות שלמות – מבטיחות מילוי נכון ומדויק של הטפסים וחוסמת את המשתמש מלדווח נתונים לא נכונים. הבקרות מתבצעות בעת קליטת הנתונים ע"י העובד וביצוע חתימה הדיגיטלית של המעסיק בסוף התהליך.

שלמות הנתונים – המערכת אינה מאפשרת לחתום על הטופס הדיגיטלי ללא השלמת כל הנתונים במערכת ע"י העובד .

בקרת טפסים – מאפשרת לחשבי השכר בדיקות אונליין לגבי סטטוס מילוי הטפסים ע"י העובדים, ריכוז שינויים בטופס שנעשו ע"י העובד  - כך שלחשב השכר נחסכת עבודה במעבר ידני על כלל הטפסים בארגון.

סביבה ירוקה – אנו שומרים על סביבה ירוקה וכבר אין צורך בהדפסה של טפסי ה 101 ושמירתם בארגון, הטפסים נשמרים בתיק העובד ונגישים אונלייין.

מוקאפ של הטליפון

תלוש אונליין

פורטל השכר מאפשר לעובדים, לחשבי השכר ולאנשי משאבי האנוש גישה פשוטה וקלה לנתוני השכר.
בעידן בו השקיפות והזמינות למידע הם גורם מרכזי ביחסי עובד-מעסיק, ארגונים המאפשרים לעובדים שלהם גישה לפורטל, מעידים על שיפור משמעותי בשביעות רצון העובד מהשירות הניתן לו ע"י המעסיק בנושאים רגישים, כגון נושא השכר ומרכיביו.

הפורטל מאפשר לעובד:

צפייה בנתוני השכר אונליין, בצורה גמישה ונוחה, כולל היסטוריה

צפייה בטופס 106 השנתי

התפלגות רכיבי השכר בתלוש, כולל הסברים

מדריך לקרן פנסיה וקרן השתלמות

הצטרפות לתלוש ירוק – מנגנון חתימה דיגיטלית של העובד להצטרפות לשירות

ניתוחים וגרפים לפי מגמות שנתיות: שכר נטו, הפרשות פנסיוניות, ניכויי חובה

תהליכי עדכון נתונים של העובד, ומסלול אישורים של המנהלים בארגון

הודעות, ימי הולדת, פרסומים של הארגון לקבוצת אוכלוסייה או לעובד

טופס 101 דיגיטלי.

גרף

סימולטור שכר פרטני וקיבוצי

סימולטור השכר הינו כלי חיזוי מתקדם המאפשר למשתמשים ולמנהלים בארגון לבחון אירועים ושינויים עתידיים ובכך לקבל החלטות ארגוניות בתחום השכר.

חישוב השכר ועלויות המעסיק בהרצת סימולציה, מפעיל חוקת שכר אמיתית ולא חישוב על פי מקדמים והנחות עבודה, לכן התוצאות הינן מדויקות ולא משוערות.

בעולם דינמי ומשתנה, עלויות שכר הן חלק מהותי בתכנון ההוצאות הכספיות של הארגון. סימולטור שכר מאפשר לבדוק את המשמעויות הכספיות כאשר יש שינויים בארגון כגון: התייעלות, שינוי בהסכמי השכר, פרישת עובד ועוד. הסימולטור מאפשר להציג בפני הדרג הניהול את ההשלכות של השינויים בעלויות השכר באמצעות דוחות כגון: השוואת עלות, השוואה בין נתוני הסימולציה לבין הנתונים בפועל ברמה החודשית ועוד.

סימולטור השכר הינו סביבה נפרדת בבסיס הנתונים, כך שהפעלת מערכת הסימולציה אינה משפיעה על נתוני מערכות השכר השוטפות או על ביצועי המערכת.

המערכת מאפשרת לארגון מרחב היערכות באמצעות סימולציה עבור שינויים בהסכמי השכר טרם יישומם בפועל. עם כניסתם של עדכונים המערכת מסונכרנת אוטומטית, בהתאם למרכיבי השכר הקבועים בחוק.

סימולציית השכר מתבססת על נתוני אמת ממערכת השכר באופן שקוף למשתמש. נתונים אלו מועתקים ע"י המשתמש למערכת לצורך ביצוע הסימולציה ולא משנים את נתוני המקור.

המשתמש יכול לשנות את אחד המרכיבים או יותר בפרמטרים המשפיעים על השכר ולקבל את השפעת השינוי בכל מרכיבי השכר כגון: ברוטו, נטו ועלות למעביד בערכים נומינליים וריאליים.

עבודה עצמאית - ביצוע סימולציות פרטניות וקיבוציות ע"י המשתמש בארגון באופן עצמאי.

רמות סימולציה - ביצוע סימולציות וחקירת נתונים מרמת העובד הבודד, דרך אוכלוסייה נבחרת ועד לכלל אוכלוסיית העובדים.

מקורות המידע - המערכת מכילה נתוני מצבת עובדים במערכת השכר, נתונים היסטוריים מתוך מערכת השכר, חוקת השכר בחברה (הסכמי עבודה, הסכמים קיבוציים וכיו"ב)

אוכלוסיות – אשף להגדרת אוכלוסיות על פי תנאים או לפי בחירה חופשית של עובדים. ניתן גם להקים יחידות ארגוניות חדשות.

סימולציה לבניית שכר עתידי - בדיקה של שינויים עתידיים ברכיבי השכר באמצעות ניתוח רגישות והסקת מסקנות על אופן ההשפעות של שינויים בסעיף עלויות השכר בטווח הקצר והטווח הארוך.

תחקור תוצאות סימולציה – תחקור והשוואה בין סימולציות.

אפשרויות להגדרת שינויים - מגוון אפשרויות להגדרת שינויים ברמות הבאות: שינויים ברמת הנתונים האישיים של העובד או האוכלוסייה, שינויים ברמת דיווחי רכיבי השכר של עובד או אוכלוסייה (לדוגמא העלאת/ הקטנת רכיב שכר באחוזים או כמויות, ביטול רכיב שכר, עדכון רכיבי שכר ועוד).גמא העלאת/ הקטנת רכיב שכר באחוזים או כמויות, ביטול רכיב שכר, עדכון רכיבי שכר ועוד).

שמירת סימולציות - אפשרות שמירת סימולציות שנעשו ע"י משתמשים במערכת לפי מספר מזהה חד ערכי, תיאור הסימולציה, תאריך ושעת ביצוע הסימולציה. המערכת מאפשרת גם להשוות בין סימולציות שונות.

אישה

בקרת שכר

מודול בקרת שכר מסייע לחשב השכר ולכל גוף אחר בארגון שמעוניין לבצע השוואה ו/או ניתוח של נתוני ההווה אל מול נתוני העבר על מנת לאתר חריגות שונות.
למה בכלל יש טעויות בשכר? - חישובים ידניים (שמתבצעים מעת לעת), טעויות בהקלדה בעת ההזנה / עדכון נתונים במערכת השכר ועוד...

SAP PAYROLL

מלם שכר הינה החברה הראשונה בישראל שמציעה ללקוחות SAP להשלים את תפיסת ה-ERP ולעבוד באינטגרציה מלאה עם כלל המודולים ב SAP, במיוחד עם מודול משאבי האנוש והמודול הפיננסי בארגון.

הטמעת מערכת השכר מספקת יכולות דיוק, מהירות ושקיפות הנובעות מאינטגרציית הנתונים, מייעלת את עבודת חשבי השכר, מצמצמת משמעותית את הצורך בממשקים ובדוחות מודפסים ומאפשרת לשלב בזמן אמת מידע של נתוני השכר בפורטל למנהלים, תוך שימוש בכלי ה BW הסטנדרטיים של SAP. כפועל יוצא מהיכרותה הייחודית את עולם ה- SAP, מתמחה החברה במתן שירותי מומחה בכל עולם ה- HR ב- SAP, קרי, יישום, פיתוח והטמעת HR, והטמעת מודול Time Management.

הידע הייחודי של מומחי החברה בעולם ה- HR, מאפשר ללקוחות SAP ליהנות מפתרון ה- HR מלא, קרי ניהול כולל של העובד, החל מנתוני העובד, כישוריו, נתוני המשרה ושילובו במבנה הארגוני, עבור דרך ניהול הנוכחות במודול Time Management וכלה בניהול ותשלום שכרו במודול ה- PAYROLL בצורה המלאה, השלמה והמתאימה ביותר לארגונם.

מערכת השכר של SAP חושפת את השוק הישראלי ליכולות, פיתוחים וחידושים הנוהגים בכ- 60 מדינות ברחבי העולם החולקים את פלטפורמת מערכת השכר של SAP, תוך תאימות מלאה לדרישות החוק בתחום השכר בארץ. הפתרון מבוסס על סטנדרט SAP, המייעל את הפעילות השוטפת, ומקטין את עלות הבעלות הכוללת (TCO), ומבוסס על ניסיון של עשרות שנים.

הטכנולוגיה מוכחת, מתקדמת בהתאם לחידושי הזמן, ומתאימה לפונקציונאליות שמשתנה ומוכתבת ממדינות שונות. המערכת מאפשרת גישה ותחקור של נתונים ממודולים שונים (כמו לוגיסטיקה, משאבי אנוש ופיננסים) עם נתוני השכר, לצרכי ניתוח, בקרה ותכנון.

למערכת השכר מובנית מערכת הרשאות מתקדמת בכל חתך ארגוני וחתכי נתונים נדרשים ובקרות מתקדמות מובנות.

המערכת מיועדת לכל השווקים: הן לשוק השכר הציבורי, כדוגמת משרדי הממשלה, גופים ביטחוניים, בנקים ומוסדות ציבור, והן לשוק הפרטי, כדוגמת חברות היי טק, תקשורת ותעשיה.

מערכת שכר עידוד

מערכת שכר עידוד הינה מערכת ממוחשבת המבצעת את חישובי הפרמיה לעובדים.

מערכת דיווח וחישוב שכר עידוד משמשת כחלק מתהליך עבודה חודשי שבו מדווחים נתוני הפעילות של המחלקות השונות בארגון, נתונים אלה משולבים בנתוני הנוכחות של העובדים ומשמשים לחישוב פרמיית שכר עידוד אישית לכל עובד.

חישוב הפרמיה מתבצע במערכת זו, ומשולם בשכר החודשי במערכת השכר של מלם שכר. נתונים אלה יכולים מחד לשמש את אנשי יחידת הנדסת הייצור לצורך בקרה על פעילות היחידות השונות ומאידך להזרים לשכר את רכיב הפרמיה המחושבת המגיעה לעובד.

המערכת היא חלק בלתי נפרד ממערכות השכר ומבוססת על אותו מאגר נתונים. מקור נתוני עובדים זהה בכל המערכות יוצר אחידות של נתונים. בנוסף, שילוב המערכות זו בזו מאפשר זרימת נתונים ממערכות השכר למערכת שכר העידוד ומשם בחזרה למערכות השכר בצורה שקופה ויעילה. המערכת הינה מערכת אינטרנטית מאובטחת במודל ASP הפתוחה למשתמשים מוגדרים ביחידות שונות.

יתרונות המערכת

ריכוז המידע הקשור לשכר עידוד והצגתו: נפחי פעילות קבוצות העידוד, נתוני שעות מושקעות, נתוני יעילות, נתוני איכות, נתוני הפרמיה וכדומה

זמינות הנתונים ליחידת הנדסת ייצור, משאבי אנוש ולבעלי הרשאות שונים בארגון

ייעול תהליכי עבודה

ביצוע תהליכים ממוחשבים לחישובי יעילות יחידתית, יעילות מסתכמת, גורמי איכות ופרמיה

ייעול תהליך חישוב הפרמיה והעברת סמלים לשכר

מתן אפשרות לחישוב הפרשים רטרואקטיביים באופן אוטומטי

איחוד ואחידות מאגרי נתונים, שמירתם והצבתם בדוחות מובנים כולל יצוא לקבצי אקסל.

אני רוצה להיות לקוח.ה

הערה! נא למלא את הפרטים החסרים

תפריט נגישות

לקבלת הצעה, השאירו פרטים
ונציג שלנו יחזור אליכם